WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Xyz

Zmiana standardu telewizji daleka od sukcesu. Jakie błędy popełniono przy wprowadzaniu DVB-T2/HEVC?

Xyz Nie Lip 03, 2022 7:24 am

Autor powinien wspomnieć, że MUX-8, gdzie są stacje komercyjnych nadawców dalej nadaje w starym formacie oraz patologia polsatowskiego MUX-4 nadającego kodowane kanały dla nikogo, bo nie ma do nich dekoderów w sprzedaży.
Awatar użytkownika
Gosc

Re: Zmiana standardu telewizji daleka od sukcesu. Jakie błędy popełniono przy wprowadzaniu DVB-T2/HEVC?

Gosc Nie Lip 03, 2022 7:59 am

Bo to jest patologia, aby nie przełączyć mux8 i mux3 na standard dvbt2 , a co do mux4 to są kpiny.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Zmiana standardu telewizji daleka od sukcesu. Jakie błędy popełniono przy wprowadzaniu DVB-T2/HEVC?

Gie Nie Lip 03, 2022 8:21 am

Co z dekoderem TVP? Będzie czy nie będzie?
Awatar użytkownika
Max

Max Nie Lip 03, 2022 8:48 am

"Gie" napisał(a): Co z dekoderem TVP? Będzie czy nie będzie?

Był problem z chipami.

U nas w Łódzkim doszło do zmiany miejsca nadawania bardzo dobrze, że został Tvp bo bardzo ciężko złapać mux2.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Nie Lip 03, 2022 8:52 am

To jest propaganda,bo ja właśnie mam stacje komercyjne a nie mam wogole żadnej TVP po zmianie standardu nadawania NTC.
Awatar użytkownika
DO EMITELA

DO EMITELA Nie Lip 03, 2022 9:08 am

Przede wszystkim niech Emitel zwiększy zasięg MUX 5 z nadajnika CZĘSTOCHOWA-WRĘCZYCA WIELKA z 25kw do 100kw ponieważ obecnie nie dociera sygnał do mojej miejscowości w przeciwieństwie do pozostałych MUX które nadawają z pełną mocą
Awatar użytkownika
Odpowiedz Emitela.

Odpowiedz Emitela. Nie Lip 03, 2022 9:16 am

Dobra, jutro zwiększamy. Możesz w ogole wyrzucić antenę, już dzwoniłem. Damy Wam 200kW.
Awatar użytkownika
Roh...

Roh... Nie Lip 03, 2022 9:55 am

To jest wielka lipa,nie potrafimy nic porzondnie zrobić tak jest że wszystkim wstyd a tyle było chalasu .ha ha...
Awatar użytkownika
Abc

Abc Nie Lip 03, 2022 10:37 am

Naprawdę świetnie się wszystko kręci w naszym kraju, skoro już nie mamy większych problemów...
Awatar użytkownika
Robo

Robo Nie Lip 03, 2022 10:55 am

Czy Emitel zrobił to z pełnym sukcesem to też wątpię. Na Pomorzu można odbierać naziemne kanały TV ze Szwecji, ale już polskie MUX raz działają raz nie w zależności od pogody... Czy to nie żart że z odbierany jest sygnał z nadajników oddalonych o setki km ,a te z kilkunastu km nie dają rady?!
Awatar użytkownika
Jaras

Jaras Nie Lip 03, 2022 11:03 am

"Robo" napisał(a): Czy Emitel zrobił to z pełnym sukcesem to też wątpię. Na Pomorzu można odbierać naziemne kanały TV ze Szwecji, ale już polskie MUX raz działają raz nie w zależności od pogody... Czy to nie żart że z odbierany jest sygnał z nadajników oddalonych o setki km ,a te z kilkunastu km nie dają rady?!
Pobierz sobie na telefon aplikację Emitela i ustaw antenę według wskazania. U mnie po takiej operacji zniknął Kaliningrad a pojawiło się Chwaszczyno na 100% jakości w trudnych warunkach terenowych.
Awatar użytkownika
Jaras

Jaras Nie Lip 03, 2022 11:08 am

Ja do listy niezbyt mądrych decyzji dodam usunięcie z rynku dekoderów DVBT2 z Androidem lub wycinanie w nich gniazda anteny TV. Wszystko dlatego, że nie mają HBBTV. No i oczywiście wisienką na torcie jest utrzymywanie muxa Polsatu, którego nikt nie może sobie kupić. Rewolucja telewizyjna chyba zaciągnęła chwilowo ręczny hamulec.
Awatar użytkownika
219

219 Nie Lip 03, 2022 11:18 am

To nie był błąd tylko świadome działanie, chodziło o odcięcie części ludzi od prawdziwych informacji.
Awatar użytkownika
Jerry

Jerry Nie Lip 03, 2022 11:32 am

a gdzie tv Star i inne?
Awatar użytkownika
PGA

PGA Nie Lip 03, 2022 1:14 pm

To działanie celowe - już niedługo wybory więc zmuszenie części elektoratu do oglądania wyłącznie TVP jest jak znalazł!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 86 gości