WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
macieys

Re: Zmiany w ramówce RMF FM: „Projekt XD” w soboty, Skowron i Tomkowicz we „Wszystko gra”

macieys Czw Wrz 01, 2022 9:57 am

Proszę, przywróćcie na antenę Natalię Kawałek oraz kultową audycję Disco 90 Marcina Jędrycha
Awatar użytkownika
.

Re: Zmiany w ramówce RMF FM: „Projekt XD” w soboty, Skowron i Tomkowicz we „Wszystko gra”

. Czw Wrz 01, 2022 3:42 pm

Czy nowa ramówka wejdzie w życie przed kampania buraczaną żeby było czego na ciągniku słuchać w polu?
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Czw Wrz 01, 2022 5:39 pm

"Prawda" napisał(a): Multum audycji, super muzyka. Do tego wraca moka ulubiona audycja Byle do Piątku. Czego chcieć więcej?

W pracy jestem zmuszony słuchać tej stacji. Program Byle do Piątku tam nie ma nic ciekawego ani wartościowego.
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Czw Wrz 01, 2022 5:41 pm

"Hkn" napisał(a): Projekt XD czyli współczesna wersja JW23?!

" Od wielkie dzbana" Ja tu widzę duże podobieństwo do audycji "Wolne Żarty"
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Czw Wrz 01, 2022 5:42 pm

"Tomekk" napisał(a):
"Hkn" napisał(a): Projekt XD czyli współczesna wersja JW23?!

" Od wielkie dzbana" Ja tu widzę duże podobieństwo do audycji "Wolne Żarty"

"Od wielkiego dzbana"
Awatar użytkownika
Krzychu

Krzychu Czw Wrz 01, 2022 7:02 pm

Ehh tęskno do tej ramówki z lat 90tych, no ale cóż poradzić czas leci, to już nie powróci...
Awatar użytkownika
yurny

yurny Wto Wrz 06, 2022 5:02 pm

"Prawda" napisał(a): Multum audycji, super muzyka. Do tego wraca moka ulubiona audycja Byle do Piątku. Czego chcieć więcej?

wszystkiego
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości