WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dorota Szatters

Brawo!!!

Dorota Szatters Pon Lis 29, 2004 12:29 pm

Scenografia jest rewelacyjna! gratuluję ludzom Capitolu smaku a ludzom Trójki wyboru. Jestem zachwycona.
Awatar użytkownika
Tomek_N

Mnie sie podoba.

Tomek_N Pon Lis 29, 2004 1:53 pm

__
Awatar użytkownika
don kiszon

capitol = gaweł

don kiszon Pon Lis 29, 2004 3:38 pm

Nikt nie pamieta, ze capitol jest zwiazany ze srodowiskiem Opusty deisty gawla? kolejny sposob aby pomoc swoim kolegom deistom
Awatar użytkownika
Iksiński

I ten ochydny brąz

Iksiński Pon Lis 29, 2004 8:18 pm

Odpycha jednak w tym wszystkim brąz mebli w studiu - ochyda
Awatar użytkownika
Medion

Bardzo ładna oprawa !!! :-)

Medion Wto Lis 30, 2004 5:02 am

Teraz np. nowa czołowka KURIERA 3 jest bardzo ładna i kolorowa (dominacja zieleni, trochę niebieskiego i żółtego) i graficznie się ładnie prezentuje. Kurier to najlepszy program informacyjny w Polsce - wasze aktualny i jest w nim mnóstwo ciekawych informacji na które w głównych dziennikach nie ma niestety miejsca...
Awatar użytkownika
Tomik

Rzygać się chce !!!

Tomik Pią Gru 03, 2004 5:00 pm

W "Regionalnej" pardon Warszawskiej "trójce" szefostwo TVP zamiast produkować programy dla oddziałów z innych miast, które mogłyby nadawać całodniowy program. Mieździ w kółko rządowymi informacjami i spektaklami teatralnymi typu: Sejmowa Komisja Śledcza. Tłumacząc to na Polski: Przychodzi poseł czy premier do Komisji i mówi: "Wiem, ale nic nie powiem" Ile takie Komisje kosztują pięniedzy podatników?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości