WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
pawelex

Zmniejszyły się długi młodych Polaków

pawelex Pią Paź 21, 2022 12:59 pm

nie wszystkim niektózy wpadają w nowe :/ ogólnie cięzkie czasy, ale póki co udaje mi się jakoś ogarniać też dzięki temu żę mnie windykuje kruk a oni podchodzą jakoś wyrozumiale do tych co są zadłużeni
Awatar użytkownika
kili

Re: Zmniejszyły się długi młodych Polaków

kili Pią Paź 21, 2022 9:11 pm

"pawelex" napisał(a): nie wszystkim niektózy wpadają w nowe :/ ogólnie cięzkie czasy, ale póki co udaje mi się jakoś ogarniać też dzięki temu żę mnie windykuje kruk a oni podchodzą jakoś wyrozumiale do tych co są zadłużeni
to znaczy ze mozna raty ustalac czy jak??
Awatar użytkownika
Zappa

Zappa Pią Lis 04, 2022 10:08 pm

Mimo, że dług się zmniejszył to ja nadal jestem zdania, że przed podpisaniem z kimś umowy warto sprawdzić czy dana osoba nie widnieje w bazie KRD. Tak dla własnego spokoju.
Awatar użytkownika
mirot

mirot Sob Lis 26, 2022 12:17 am

"Zappa" napisał(a): Mimo, że dług się zmniejszył to ja nadal jestem zdania, że przed podpisaniem z kimś umowy warto sprawdzić czy dana osoba nie widnieje w bazie KRD. Tak dla własnego spokoju.

Też tak robię, zawsze bezpieczniej jest sprawdzić KRD i spać spokojnie :)
Awatar użytkownika
bat

bat Pon Lis 28, 2022 1:21 pm

ja tez tak uwazam. nie wyobrazam sobie podjac wspolpracy z kim o kim nie mam pojecia, z tego mogloby byc tylko klopoty
Awatar użytkownika
jaurcki

jaurcki Pon Gru 05, 2022 12:26 pm

Dzięki za polecenie KRD. NIe wiedziałem, że w taki łatwy sposób można sprawdzać kto figuruje w rejestrze jako dłużnik
Awatar użytkownika
dircio

dircio Pon Gru 05, 2022 12:29 pm

Ja korzystam z KRD od kiedy pamiętam. Nie raz mnie uratowało przed nieuczyciwym kontrahentem, który zapewniał że nie jest dłużnikiem. Baza KRD zawsze powie prawdę ;)
Awatar użytkownika
Miras

Miras Pon Gru 05, 2022 10:50 pm

Najdziwniejsze że dług można odziedziczyć. Jak się prowadzi firmę to trzeba bardzo uważać na ludzi z długami z którymi można robić interesy, nie mówię tutaj że nie można zatrudnić, tylko trzeba sprawdzić. Ja sprawdzam w KRD bo wolę wiedzieć czy ktoś mnie oszukuje czy jest szczery. To bardzo ważne.
Awatar użytkownika
bakut

bakut Pią Gru 23, 2022 5:51 pm

Też korzystam z KRD, jednak zawsze bezpieczniej sprawdzić czy ktoś nie widnieje w ich bazie niż potem się martwić, że kontrahent nie spłaca należności.
Awatar użytkownika
geko

geko Wto Gru 27, 2022 1:51 am

"dircio " napisał(a): Ja korzystam z KRD od kiedy pamiętam. Nie raz mnie uratowało przed nieuczyciwym kontrahentem, który zapewniał że nie jest dłużnikiem. Baza KRD zawsze powie prawdę

I to jest dobra praktyka! Zawsze bezpieczniej w biznesie jest sprawdzać bazę KRD, to narzędzie, które ułatwia prowadzenie firmy, a przede wszystkim chroni przed popadnięciem w długi.
Awatar użytkownika
Bródka

Bródka Nie Sty 15, 2023 11:37 pm

To w sumie dobra informacja, ale wiadomo i tak lepiej sprawdzić na KRD przed współpracą
Awatar użytkownika
bitka

bitka Wto Sty 17, 2023 4:02 pm

ja ciągle kontroluje w KRD aby byc na biezaco i w razie co od razu dzialac
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości