[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nic nie wiem
 

Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

Nic nie wiem Wto Paź 20, 2020 7:24 am

Czy Pan Roman już w formie??!! Co do pozwów, to proponuję je skierować do sądu okręgowego w Warszawie, bo tam tvp, nawet jak działa zgodnie z prawem, i tak wszystko przegrywa. Ale myślę, że żona Pana Romana już wie, co robić. Mam tex
Awatar użytkownika
Janek
 

Re: Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

Janek Wto Paź 20, 2020 9:47 am

Proponuję najpierw wystąpić z prywatnymi aktami oskarżenia o zniesławienie, a gdy (jeśli) sąd wyda skazujące wyroki, wtedy iść z nimi do sądu cywilnego. I to nie przeciw owym "dziennikarzom", którzy są przecież tylko żołnierzykami wykonującymi rozkazy, ale przynajmniej przeciw szefowi TAI Jarosławowi Olechowskiemu.
Awatar użytkownika
Pankracy
 

Re: Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

Pankracy Wto Paź 20, 2020 9:56 am

"Janek" napisał(a): Proponuję najpierw wystąpić z prywatnymi aktami oskarżenia o zniesławienie, a gdy (jeśli) sąd wyda skazujące wyroki, wtedy iść z nimi do sądu cywilnego. I to nie przeciw owym "dziennikarzom", którzy są przecież tylko żołnierzykami wykonującymi rozkazy, ale przynajmniej przeciw szefowi TAI Jarosławowi Olechowskiemu.


A to "zniesławienie" na czym niby miałoby polegać?
Awatar użytkownika
karolina
 

Re: Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

karolina Wto Paź 20, 2020 10:33 am

"Janek" napisał(a): którzy są przecież tylko żołnierzykami wykonującymi rozkazy, ale przynajmniej przeciw szefowi TAI Jarosławowi Olechowskiemu.


służba wojskowa jest w Polsce nie obowiązkowa
Awatar użytkownika
No bo jak....
 

Re: Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

No bo jak.... Wto Paź 20, 2020 12:23 pm

I Teraz zgadujemy, ilu ludziom pan mecenas pomógł pro bono czyli za darmo, bo są biedni i skrzywdzeni? "ktoś zna te liczby????
Awatar użytkownika
No bo tak ...
 

Re: Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

No bo tak ... Śro Paź 21, 2020 2:17 am

"No bo jak.... " napisał(a): I Teraz zgadujemy, ilu ludziom pan mecenas pomógł pro bono czyli za darmo, bo są biedni i skrzywdzeni? "ktoś zna te liczby????

I Teraz zgadujemy, ilu ludziom pan Andżej Du*a w ramach organizacji "Duda pomoc" pomógł pro bono czyli za darmo, bo są biedni i skrzywdzeni? "ktoś zna te liczby????
Awatar użytkownika
Kuku Ruku Ku
 

Re: Żona Romana Giertycha zapowiada pozwanie TVP

Kuku Ruku Ku Śro Paź 21, 2020 8:27 am

Romcio ponoć dokonał cudownego samoozdrowienia, jak na lidera Młodzieży Wszechpolskiej przystało i przemówił niezwłocznie po zakończeniu spotkania z prokuraturą. Teraz tylko krótkie konsultacje z własną ochroną wystawiającą milionowe faktury na spółki giełdowe i wreszcie wróci praworządność w Polsce (i od razu we Włoszech).
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości