[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zostali wybrani do KRRiT przez prezydenta, głosują wbrew Andrzejowi Dudzie. „Jest zawiedziony”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mirek

Zostali wybrani do KRRiT przez prezydenta, głosują wbrew Andrzejowi Dudzie. „Jest zawiedziony”

Mirek Śro Wrz 22, 2021 5:54 am

Prezydent zdziwiony, że jego przedstawiciele głosują inaczej niż on by chciałl? Przecież ich szefem nie jest PAD tylko Naczelnik Państwa. Wszystko niezależnie i zgodnie z prawem ! (pusty śmiech).
Awatar użytkownika
Mirek

Re: Zostali wybrani do KRRiT przez prezydenta, głosują wbrew Andrzejowi Dudzie. „Jest zawiedziony”

Mirek Śro Wrz 22, 2021 5:56 am

Ale tak na serio. Na logike (wiem, śmieszne) skoro podmiot spełnia wszelkie przesłanki zawarte w ustawie to po co jeszcze głosowanie jakiś osób nad przyznaniem koncesji? Bo wychodzi, że losy koncesji zależą od widzimisię 5 osób, mimo że wszystkie dokumenty są zgodnie z prawem i nie ma przesłanek by tej koncesji nie przyznać (!).
Awatar użytkownika
Hela Er

Re: Zostali wybrani do KRRiT przez prezydenta, głosują wbrew Andrzejowi Dudzie. „Jest zawiedziony”

Hela Er Śro Wrz 22, 2021 6:00 am

PiS niczym mitologiczny Midas tylko w polskich warunkach. Czego się nie dotkną to zamieniają w łajno. A wy szybko robić na ich rodziny które wsadzają gdzie się da mimo iż kompetencji zero :D No zero jak minister sprawiedliwości :D
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z pSSu

rozbawiony socjalistami z pSSu Śro Wrz 22, 2021 6:16 am

W sumie na bezczynności tego groteskowego organu tvn powinien zarobić sporo kasy.
Ale odszkodowanie powinni płacić pisowcy ze swojej kieszeni.
Awatar użytkownika
Gołąb

Gołąb Śro Wrz 22, 2021 6:22 am

Ciekawy jestem jak się potoczą dalsze kariery obu członków i ich rodzin jak Prezydent się wkurzy…
Awatar użytkownika
Emeryt68

Emeryt68 Śro Wrz 22, 2021 9:11 am

Panie Prezydencie! Tak to jest jak wybiera się emerytów. Wiem po sobie, że już nie jestem taki jaki byłem w młodym wieku. Teraz jestem zgryźliwy, uparty i wszystko mam tam gdzie słońce nie zagląda.
Awatar użytkownika
thae

thae Śro Wrz 22, 2021 9:29 am

bardzo prestiżowe towarzystwo do spotkań, na takim poziomie dyplomatycznym aktualnie jesteśmy - Mołdawia oraz nie obrażając nikogo Mongolia, wstaliśmy z kolan
Awatar użytkownika
Ivan Lendl

Ivan Lendl Śro Wrz 22, 2021 9:45 am

Sabatowski to ten słynny tenisista?
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Śro Wrz 22, 2021 11:29 am

Pustak... wyłącz blokuj TVP
Awatar użytkownika
kj

kj Śro Wrz 22, 2021 12:19 pm

"nieroztropnie jest wchodzić w drogę Dudzie"... poważnie? ;)))
Awatar użytkownika
beaker73

beaker73 Śro Wrz 22, 2021 2:57 pm

Pan Andrzej "Długopis" Duda tylko podpisał ich nominacje, podsunięte przez Nowogrodzką. Ktoś jeszcze się łudzi, że ten człowiek ma jakikolwiek wpływ na cokolwiek w tym kraju?
Awatar użytkownika
KS

KS Śro Wrz 22, 2021 6:55 pm

Ta rzeczniczka KRRiT jakaś nieogarnięta jest, ona rzecznik nie zna dziennikarzy?!, i wymyślili, jak nie kijem go to pałka
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości