WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
DW

Re: ZPR Media chce zmienić nazwę stacji Hip Hop TV na Eska Rock TV „Telewizja nie jest właściwym kanałem dystrybucji muzyki hip-hop”

DW Czw Lip 27, 2017 1:52 am

Muzyki się słucha. Nie ogląda w TV. Ale niech sobie robią tę TV...
Awatar użytkownika
Liberał konserwatywny

Re: ZPR Media chce zmienić nazwę stacji Hip Hop TV na Eska Rock TV „Telewizja nie jest właściwym kanałem dystrybucji muzyki hip-hop”

Liberał konserwatywny Czw Lip 27, 2017 7:48 am

„Telewizja nie jest właściwym kanałem dystrybucji muzyki hip-hop”

Rockowej też nie. xD
Awatar użytkownika
Lam

Lam Czw Lip 27, 2017 8:49 am

Super!!! Mam tylko nadzieję, że pójdzie im lepiej niż muzo.tv.
Awatar użytkownika
Odkodowany

Odkodowany Czw Lip 27, 2017 10:27 am

Wszyscy płakał i ,że nie ma kanału,który gra rock albo hip hop bo ciągle te disco polo i disco po.A jak już są to nikt tego nie ogląda ludzie nie rozumiem was ?
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Czw Lip 27, 2017 11:13 am

Rebel.TV i Muzo.TV są już przeszłością, a Oni nadal myślą, że widzowie oczekują telewizji z muzyką rockową? Dzieci Przystanku Woodstock i Jarocina chyba nie są dobrze stargetowani. Fani Rocka są niepokorni i nie siedzą przed telewizorami, wolą jechać bezpośrednio na koncert i się wyszaleć, a jak już coś oglądają to konkretne teledyski na Youtubie na mobilnych urządzeniach będąc w drodze między jednym campingiem, a kolejnym biwakiem.
Awatar użytkownika
Świder

Świder Czw Lip 27, 2017 3:09 pm

Bardzo mądry wybór. Rock to muza popularna dla dziadków 35+. HH jest jeszcze mocno pofragmentowany i offowy. Sam słuchałem K44, ale te czarne piania na ich kanale doprowadzały mnie do rozpaczy. Rocka słucha się jak leci i uchodzi, a HH trzeba świadomie wybrać.
Awatar użytkownika
adi

adi Czw Lip 27, 2017 3:53 pm

Ja jestem za tym aby jeszcze Eska Tv Extra zmieniła się w WaWa Tv
Awatar użytkownika
Ola

Ola Czw Lip 27, 2017 7:15 pm

To nie chodzi o tv! Po dużym spadku "słuchalności" Eski jak zdecydowano zamienić eska tv w 8, nadawca wyciągnął wnioski. Dzięki temu zabiegowi może eska rock tv nie powali wynikami z nielsena, ale jest szansa, że eska rock- radio urośnie. Cały czas badanie słuchalności jest deklaratywne. Sprytne zagranie.
Awatar użytkownika
spostrzegawczy

spostrzegawczy Czw Lip 27, 2017 7:24 pm

Eska EXTRA nie rozni sie od ESKI. Moze wiec po prostu ESKA SUPER EXTRA i te same 15 piosenek w kolko. To dopiero bedzie wzmocnienie marki
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Lip 27, 2017 7:27 pm

Ola-tyle ,że Eska Rock nadaje tylko w Warszawie reszta kraju musi słuchać w apce. Po tym zabiegu stacja straciła część fanów i przenieśli się na dużo słabsze muzo.fm więc wyniki są dużo słabsze np do ogólnopolskiej eski czy radia zet.
Awatar użytkownika
Hubert Borsukiewicz

Hubert Borsukiewicz Nie Sie 06, 2017 7:15 pm

Eska Rock TV jest w Eska Go od 28 kwietnia 2017. ZOSTAW kanały!
Awatar użytkownika
Hubert Borsukiewicz

Hubert Borsukiewicz Nie Sie 06, 2017 7:17 pm

Mama pytała że Wawa TV jest w ESKA GO
Awatar użytkownika
Sat-serwis

Sat-serwis Pią Wrz 01, 2017 3:33 pm

Eska-Rock-TV jest w Cyfrowym Polsacie po wyszukaniu ręcznym dla dekoderów serii HD od wersji oprogramowania: 4.70.1.23
Menu/Ustawienia/Antena/Ręczne Wyszukiwanie Kanałów/OK
- Satelita: Hot-bird 13*E
- Częstotliwość: 10796
- Polaryzacja: Pionowa
- Symbol Rate: 27500
- FEC: Auto
- Wyszukiwanie Sieci: Nie
- Kanały: Wszystkie
Na dół strzałką na /Zainstaluj/- potwierdzamy OK. Kanał Eska TV Rock będzie dodany powyżej pozycji 1000+ tam gdzieś będzie /Eska TV Rock/
Dla dekodera EVOBOX
Na dole po lewej (kółko zębate)= Ustawienia/Antena/ Ręczne Wyszukiwanie Kanałów
- Satelita: Hot-bird 13*E
- Częstotliwość: 10796
- Polaryzacja: Pionowa
- Symbol Rate: 27500
- FEC: Auto
- Standard DVB: DVB-S2
- Wyszukiwanie Sieci: Nie
- Kanały: Wszystkie
- Zainstaluj potwierdzamy przyciskiem OK i kanał Eska TV Rock będzie dodany powyżej pozycji 1000+
Awatar użytkownika
Kamyk

Kamyk Pon Wrz 04, 2017 1:48 pm

Weźcie oddajcie hiphoptv jedyna stacja której słuchałam były nowości i wpadało w ucho teraz już nie ma i bardzo jest mi smutno z tego powodu, pełno jest rockowej muzyki więc to było w ogólnie nie potrzebne.
Awatar użytkownika
lolo

lolo Nie Wrz 10, 2017 10:15 am

kolejny eskowy gniot już żadnego fajnego kanalu muzycznego niema
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości