WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qqq

ZTM odrzucił promocję książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" Wojciecha Sumlińskiego. „Katalog reklam niepożądanych”

Qqq Czw Paź 18, 2018 6:33 am

Nie moge sie doczekac tej ksiazki
Awatar użytkownika
Pamparampam

Re: ZTM odrzucił promocję książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" Wojciecha Sumlińskiego. „Katalog reklam niepożądanych”

Pamparampam Czw Paź 18, 2018 6:40 am

To ten co to przepisywal inne książki do swojej?
Awatar użytkownika
Trotyl Gryzł

Re: ZTM odrzucił promocję książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" Wojciecha Sumlińskiego. „Katalog reklam niepożądanych”

Trotyl Gryzł Czw Paź 18, 2018 7:07 am

Sumlińskie, Kanie, więcej to nie jest
Awatar użytkownika
:D

:D Czw Paź 18, 2018 8:25 am

"Qqq" napisał(a): Nie moge sie doczekac tej ksiazki
A co, nie wiesz co masz myslec? W skrocie "Tusk - beeee! beee! beeee!".
Awatar użytkownika
YKK

YKK Czw Paź 18, 2018 8:35 am

Tyle się Sumliński naprzepisywał, a tu mu znowu kłody pod nogi. Może powinien zwrócić się do Xeroxa?
Awatar użytkownika
123

123 Czw Paź 18, 2018 9:09 am

ZTM woli reklamować na autobusach Andrzeje Rozenka w Warszawie.
Awatar użytkownika
Zbigniew Wielonoga

Zbigniew Wielonoga Czw Paź 18, 2018 12:06 pm

"Trotyl Gryzł" napisał(a): Sumlińskie, Kanie, więcej to nie jest
jeszcze Rachonie i Telewizje Republiki
Awatar użytkownika
Ble

Ble Czw Paź 18, 2018 12:15 pm

Ubecja z peło broni swego idola wszelkimi metodami. Tak odplacaja za ukrycie prawdy o nich i utopienie rządu Olszewskiego. "Panowie policzmy głosy" mowil donuś m.in. do bolka i waldka, by nie pozwolić na ujawnienie akt agentów komuny. Wszędzie ujawnili lub rozliczyli sie z komuną tylko w polszewii nie i dlatego u nas status vipa mają wciąż kreatury pokroju kwasa millera cimoszkow sędziów prokuratorów prl etc
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Czw Paź 18, 2018 12:25 pm

Gdy władza publiczna, a taką jest samorząd Warszawy, właściciel Zarządu transportu miejskiego, zaczyna decydować, co można, czego nie można reklamować, to mi się zimno robi - nawet jeśli p. Sumliński napisał bzdury (czego nie wiem).
Gdzie są wszyscy obrońcy wolności słowa i cnót wszelakich? Gdzie apele i protesty? Wystąpienia?
Po takich strzałach, to - że napiszę słowami kandydata Obywateli i Nowoczesnych na premiera, p. Schetyny - moja skromna osoba chyba chce głosować na szarańczę.
Awatar użytkownika
Wolak

Wolak Czw Paź 18, 2018 1:23 pm

"Krasawica" napisał(a): Zarządu transportu miejskiego, zaczyna decydować, co można, czego nie można reklamować, to mi się zimno robi - nawet jeśli p. Sumliński napisał bzdury (czego nie wiem).

A jak zaczną reklamować Mein Kampf i chwalące UPA to tez będzie ok? Sumliński pisze bzdury i przepisuje całe fragmenty tekstów od innych - wszystko dlatego, że jest grupka pelikanów, które łykają takie idiotyzmy
Awatar użytkownika
surreality_show

surreality_show Czw Paź 18, 2018 3:40 pm

Skoro w Poznaniu komunikacja miejska uwaliła temat flag tęczowych to w Warszawie nie można uwalić promocji książki, której okładka także "lansuje dewiacje seksualne"? Moralność Kalego jak zwykle w formie... ;)
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Czw Paź 18, 2018 7:25 pm

"Wolak" napisał(a):
"Krasawica" napisał(a): Zarządu transportu miejskiego, zaczyna decydować, co można, czego nie można reklamować, to mi się zimno robi - nawet jeśli p. Sumliński napisał bzdury (czego nie wiem).

A jak zaczną reklamować Mein Kampf i chwalące UPA to tez będzie ok? Sumliński pisze bzdury i przepisuje całe fragmenty tekstów od innych - wszystko dlatego, że jest grupka pelikanów, które łykają takie idiotyzmy

I zarząd transportu miejskiego / władze Warszawy mają decydować, czy Sumliński napisał Mein Kampf...
Raaatuuuunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
I takie bzdury wypisuje się na portalu dziennikarzy...
Słów brak.
Awatar użytkownika
Al

Al Czw Paź 18, 2018 11:22 pm

Sumlinski prograzyl Gajowego, pograzy i arcybelzebuba TUSKA.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Paź 18, 2018 11:48 pm

"Wolak" napisał(a):

Za to książka Piątka o Macierewiczu jest dla inteligentów.
Tych z najwyższej półki.
Awatar użytkownika
Kaczosław Jaryński

Kaczosław Jaryński Pią Paź 19, 2018 10:48 am

Za to książka Piątka o Macierewiczu jest dla inteligentów.
Tych z najwyższej półki.

Przynajmniej Piątek sam ją napisał, a nie plagiatował innych pisarzy.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości