WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rozbawiony

Związkowa Alternatywa oburzona „tęczową zarazą” w „Gazecie Polskiej Codziennie”. PLL LOT: w pełni uznajemy wolność prasy

Rozbawiony Pią Paź 18, 2019 6:44 am

Świetna promocja i linii i kraju.
Awatar użytkownika
Zepp

Re: Związkowa Alternatywa oburzona „tęczową zarazą” w „Gazecie Polskiej Codziennie”. PLL LOT: w pełni uznajemy wolność prasy

Zepp Pią Paź 18, 2019 6:45 am

A kiedy LOT rozpocznie sprzedaż dewocjonaliów podczas Duty Free?
Awatar użytkownika
Maxx

Re: Związkowa Alternatywa oburzona „tęczową zarazą” w „Gazecie Polskiej Codziennie”. PLL LOT: w pełni uznajemy wolność prasy

Maxx Pią Paź 18, 2019 7:02 am

Naszymi samolotami odbywasz podróż nie tylko w przestrzeni ale i w czasie
Awatar użytkownika
Mediowiec

Mediowiec Pią Paź 18, 2019 8:02 am

No ale jeśli są też dostępne wysokie obcasy to chyba pluralizm został zachowany...

chyba, że wolność słowa jest dla was wtedy kiedy głoszone jest wasze zdanie....
Awatar użytkownika
Nika

Nika Pią Paź 18, 2019 9:02 am

Dajcie ludziom wolność wyboru, jak ktoś chce to czyta, jeśli nie , to nie czyta. I tyle.
Bo na tej samej zasadzie mogliby wycofać inne gazety które propagują różnego rodzaju niechęci wobec określonych grup.
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pią Paź 18, 2019 10:04 am

Jak leciałam Lufthansą to nie było żadnej prasy papierowej. Ale po wpisaniu nr biletu mogłam ściągnąć na telefon elektroniczną wersję gazety. Wybór był ogromny, oczywiście głównie zagraniczne, ale polskich też bardzo dużo. Sama wybrałam co chcę przeczytać. Czyli, można tak zrobić żebym to ja jako pasażerka sama zdecydowała co czytam - tylko że linia musi tego... chcieć
Awatar użytkownika
rozbawiony

rozbawiony Pią Paź 18, 2019 12:12 pm

"Ola" napisał(a): Jak leciałam Lufthansą to nie było żadnej prasy papierowej. Ale po wpisaniu nr biletu mogłam ściągnąć na telefon elektroniczną wersję gazety. Wybór był ogromny, oczywiście głównie zagraniczne, ale polskich też bardzo dużo. Sama wybrałam co chcę przeczytać. Czyli, można tak zrobić żebym to ja jako pasażerka sama zdecydowała co czytam - tylko że linia musi tego... chcieć

Olu nie płacz, tylko lataj sobie lufthansą. ;)))
Awatar użytkownika
mix

mix Pią Paź 18, 2019 3:31 pm

Cieszysz się z tego że ileś osób wybierze inna linię niż LOT? Fajnie będzie jak LOT upadnie?
Doprawdy świadomość biznesu u pisokratesów jest porażająco niska.
"rozbawiony" napisał(a):
Olu nie płacz, tylko lataj sobie lufthansą. ))
Awatar użytkownika
Zer

Zer Pią Paź 18, 2019 6:32 pm

Homoterror stop
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Paź 19, 2019 1:06 am

Czas na kolejny krok. Już nie mogę się doczekać tęczowych piątków w żłobkach.
Awatar użytkownika
poPO

poPO Nie Paź 20, 2019 6:21 pm

Społeczny pasożyt.
"Piotr Szumlewicz, przewodniczący Związku Zawodowego Związkowa Alternatywa"
Wywalony w lutym z OPZZu, już znalazł sobie posadkę w następnym związku zawodowym.
Tacy ludzie, jak on, prawdziwą pracą się brzydzą.
Awatar użytkownika
Shar

Shar Śro Paź 23, 2019 9:45 am

Jest wolność słowa. W samolotach LOT duży wybór prasy, każdy może wybrać co zechce. Ale jak zwykle mniejszość LGTB chce narzucić swoje.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości