[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Związkowcy z Agory ostrzegają przed dużymi zwolnieniami. "Nie mamy takich planów"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
W końcu mają wolny rynek

Związkowcy z Agory ostrzegają przed dużymi zwolnieniami. "Nie mamy takich planów"

W końcu mają wolny rynek Czw Wrz 17, 2020 6:46 am

To dobra wiadomość, bardzo dobra. Znaczy ta od związkowców.
Awatar użytkownika
zwolniony pracownik GW

Re: Związkowcy z Agory ostrzegają przed dużymi zwolnieniami. "Nie mamy takich planów"

zwolniony pracownik GW Czw Wrz 17, 2020 7:22 am

Mnie wywalało aż dwóck kierowników - kierowniczka nie byla nawet moją przełożoną. Najpierw pytali się, czy jestem w związkach, jak podpisałem, że nie, OD RAZU ZACZĘLI MNIE STRASZYĆ, ŻE JAK NIE PODPISZĘ POROZUMIENIA STRON, TO TAK BĘDĘ MIAŁ W PAPIERACH NAROBIONE, ŻE NIKT MNIE NIE ZATRUDNI! Potem kierowniczka powiedziała ZABIERZ SWOJE RZECZY, P. ODPROWADZI CIĘ NA DÓŁ. Jaśnie państwo z Agory bali się, że po kilkunastu latach pracy nie trafię do wyjścia! TAK SIĘ TRAKTUJE PRACOWNIKÓW W AGORZE, W KATOWICKIM ODDZIALE, W DZIALE DTP - JAK ŚMIECI
Awatar użytkownika
Sonia

Re: Związkowcy z Agory ostrzegają przed dużymi zwolnieniami. "Nie mamy takich planów"

Sonia Czw Wrz 17, 2020 7:29 am

Tyle razy już było napisane, że upadek Agory (jeżeli nie pozbędzie się GW) będzie największym w Europie Srodkowo Wschodniej.
Awatar użytkownika
Pogonić ich

Pogonić ich Czw Wrz 17, 2020 7:33 am

Adasiowi budżet się nie spina, więc zwolnią najtańszych pracowników. Kadra zarządzająca pozostanie do końca w tym Red Nacz od zawsze ten sam. To jeden z powodów sytuacji.
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Czw Wrz 17, 2020 8:03 am

Jeśli to się wydarzy AGORA powinna zwrócić kasę z tarczy, bo wzięli ją, by ratować miejsca pracy.
Awatar użytkownika
Wstyd Agoro

Wstyd Agoro Czw Wrz 17, 2020 8:08 am

Gazeta, ktora drukuje dodatki dla czytelnikow jak bronić się przed zwolnieniem z pracy. - sama zwalnia bez pardonu. Najpierw obniżamy wynagrodzenie o 20 proc. a potem zwalniamy i dajemy odprawy pomniejszone o 20 proc. Pomysłowe! Ludzie brońcie się. Wstyd Agoro!
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Wrz 17, 2020 9:28 am

Wróżenie ze zmian dyrektora HR jest co najmniej dziecinne.
Wyniki finansowe nic wam w tym związku nie mówią?
Kilkaset osób do zwolnienia? Dajcie na mszę, żeby tylko tyle.
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Czw Wrz 17, 2020 10:12 am

"widz555" napisał(a): Wróżenie ze zmian dyrektora HR jest co najmniej dziecinne.
Wyniki finansowe nic wam w tym związku nie mówią?
Kilkaset osób do zwolnienia? Dajcie na mszę, żeby tylko tyle.

hehe
Awatar użytkownika
PK

PK Czw Wrz 17, 2020 10:17 am

Ale w tej Agorze mają wesoło. Pewnie większość pracowników jest już na środkach uspokajających. Generalnie cały dział wydawniczy można zaorać i będzie można wówczas zająć się zarabianiem, a nie politykowaniem.
Awatar użytkownika
adi

adi Czw Wrz 17, 2020 10:51 am

reanimowanie trup kasa z zagranice niewiele pomogło
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Wrz 17, 2020 11:07 am

"adi" napisał(a): reanimowanie trup kasa z zagranice niewiele pomogło

Ty obudź się, lockdownu nie zauważyłeś?
Rozejrzyj się dookoła, zaraz będzie leciała budżetówka.
No bo przecież mamy eldorado.
Awatar użytkownika
Konrad

Konrad Czw Wrz 17, 2020 12:14 pm

Wojciech Orliński czyli wysłannik Piotra Dudy d/s analizy imprez korporacyjnych w Agorze:-)))
Awatar użytkownika
Apress

Apress Czw Wrz 17, 2020 2:02 pm

A mnie zastanawia czy takie porady można potraktować jako działanie na szkodę spółki.
Bo nawoływanie zwolnień lekarskich z podtekstem, tak mi wygląda.
Awatar użytkownika
hmm..

hmm.. Czw Wrz 17, 2020 3:47 pm

Czy zachecanie pracownikow przez zwiazek zawodowy, by brali L4, bez uzasadnienia medycznego, a z powodu mozliwosci zwolnienia nie jest naklanianiem do zlamania prawa?
Awatar użytkownika
Lewe Jondro Stefana

Lewe Jondro Stefana Czw Wrz 17, 2020 4:22 pm

Goj w Agorze zrobił swoje, goj może odejść. Tylko "Korzenni", "Lutry", "Geje" i "Ateusze" mogą być pewni utrzymania zatrudnienia. Katolicy, Prawosławni i Jehowi w pierwszej kolejności do zwolnienia zaraz za Ateuszami.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości