WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wszystko co musisz wiedzieć na temat reklamy w internecie, reklamy w wyszukiwarkach internetowych, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, Google, Onet, Netsprint, Google AdWords, AdKontekst, OnetKontek

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Daga

Re: Zwiększ odwiedzalność swojej strony

Daga Pią Cze 15, 2012 3:05 pm

..pozycjonowanie to jedno, poza tym droga sprawa.... może warto postarać się o indywidualny kontakt z Klientem?? np. kampanie SMS, Mail, Tel. ??? Nie było mnie stać na wypozycjonowanie swojego sklepu, spróbowałam więc ataku z innej strony... Skorzystałam z usługi Limtel - zaoferował mi dość konkurencyjną ofertę. Czekam na rezultaty :)
Awatar użytkownika
Daga

Daga Pią Cze 15, 2012 3:06 pm

..pozycjonowanie to jedno, poza tym droga sprawa.... może warto postarać się o indywidualny kontakt z Klientem?? np. kampanie SMS, Mail, Tel. ??? Nie było mnie stać na wypozycjonowanie swojego sklepu, spróbowałam więc ataku z innej strony... Skorzystałam z usługi Limtel - zaoferował mi dość konkurencyjną ofertę. Czekam na rezultaty :)
Awatar użytkownika
porwikon@10g.pl

porwikon@10g.pl Wto Gru 18, 2012 8:41 pm

Daga napisał(a): kampanie SMS, Mail, Tel. ???

Ludzie chyba nie bardzo "przepadają" za telemarketingiem
Awatar użytkownika
porwikon@10g.pl

porwikon@10g.pl Wto Gru 18, 2012 8:42 pm

aczkolwiek w wielu branżach się pewnie sprawdza, chyba banki najwięcej dzwonią i operatorzy komórkowi.
Awatar użytkownika
asia548@interia.eu
początkujący

asia548@interia.eu Pon Lip 14, 2014 10:18 am

No nie wiem, ja tam bardzo nie lubię jak dzwonią do mnie z banku czy z mojej lub innej sieci komórkowej. I wpływa to często na negatywne postrzeganie tych firm przeze mnie.
Awatar użytkownika
EACTIVE wiemy jak

EACTIVE wiemy jak Wto Gru 23, 2014 9:49 am

Sztuka skutecznego rozmawiania przez telefon z klientem została opanowana przez niewielu. Zamiast nachalnego marketingu telefonicznego może warto postawić na działania marketingowe w internecie? Tak mało firm jest świadomych tego, że nie odniesie sukcesu rynkowego, dopóki nie zadba o pozycję swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. W dobie internetu każdy potencjalny klient wpisuje hasło związane z produktem, który chce nabyć lub usługą, z której chce skorzystać. Jeśli dany serwis jest na wysokiej i stabilnej pozycji, jest to prosta droga do osiągania zysków.
Awatar użytkownika
kamilka349

kamilka349 Śro Maj 17, 2017 12:16 pm

Problem jest taki, że zwiększenie ruchu na stronie wiąże się z coraz większymi kosztami, a czasami nawet i pożyczką. To nie jest takie proste jak było jeszcze 5 lat temu. I będzie coraz trudniejsze.
Wróć do Reklama w internecie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości