WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

1,2 mln widzów koncertu Jana Pietrzaka w TVP1. Tylko 140 tys. osób w grupie 16-49

Gość Wto Cze 27, 2017 1:18 am

Też mi nowina. Przecież to nie była impreza dla ziomków z dzielni.
Awatar użytkownika
xm

Re: 1,2 mln widzów koncertu Jana Pietrzaka w TVP1. Tylko 140 tys. osób w grupie 16-49

xm Wto Cze 27, 2017 1:22 am

Bardzo dobrze. Widownia postkomuszych pisowskich blaznów typu Pitrzak i Wolski to pokolenie odchodzące.
Awatar użytkownika
widz

Re: 1,2 mln widzów koncertu Jana Pietrzaka w TVP1. Tylko 140 tys. osób w grupie 16-49

widz Wto Cze 27, 2017 1:57 am

Nikt znaczący tam nie wystąpił, podobnie będzie na Opolu - Pietrzak i jakieś młokosy.
Awatar użytkownika
Luw

Luw Wto Cze 27, 2017 4:50 am

Trzeba przyznać że skład wykonawców rownie imponujący co oglądalność.
Awatar użytkownika
OLO

OLO Wto Cze 27, 2017 6:00 am

Krycha Pawłowicz mówiła, że TVN pluje nienawiścią, a TVP co zrobiła? czy Kur-wizji wszystko wolno? akceptują nienawiść na tle rasowym? ja mam za coś takiego płacić abonament?
Awatar użytkownika
Ała

Ała Wto Cze 27, 2017 6:13 am

11% to i tak powyżej średniej dla TVP1, wznoszącej obecnie poniżej 9%.
Ale 3,46% to jednak poniżej średniej u młodego widza, wznoszącej dla TVP1 około 5%.
Rozbieżność między widzem starszym i młodszym jest tu wyjątkowo widoczna.

Ktoś ogladał. Zrobilo jakiśtam wynik. No ale nie jest to sukces na miarę przeciętnego odcinka M jak miłość. Ani Wiadomości.
Awatar użytkownika
k0ktajl

k0ktajl Wto Cze 27, 2017 6:19 am

"OLO" napisał(a): Krycha Pawłowicz mówiła, że TVN pluje nienawiścią, a TVP co zrobiła? czy Kur-wizji wszystko wolno? akceptują nienawiść na tle rasowym? ja mam za coś takiego płacić abonament?

To o czym piszesz, to właśnie powód niskiej oglądalności Pietrzaka. Wszyscy wiedzą, że zszedł na psy. I nie mówię o celu jego niewybrednych "dowcipów", tylko o poziomie, który sięgnął dna i utknął w mule.
Awatar użytkownika
Ała

Ała Wto Cze 27, 2017 6:23 am

"ja" napisał(a): Podziwiam tę determinację w udowadnianiu,że nikt nie oglądał i że sami starzy niewykształceni z małych wsi,choć nawet te liczby są spore,a jeśli to prawda w tym przedziale najmłodszych widzów to naprawdę dobry wynik.Chciałoby się więcej (...).

Sam to widzisz. Napisałeś "spore", a nie np. " wielkie " i wynik "naprawdę dobry", a nie po prostu: " dobry".
Z tym "spore" można się jeszcze jakoś zgodzić. Ale z tym "naprawdę dobrym wynikiem " w komercyjnej, nie. Był niski.
Awatar użytkownika
postmillenials

postmillenials Wto Cze 27, 2017 7:00 am

Kim jest ten pan?
Awatar użytkownika
abc

abc Wto Cze 27, 2017 8:54 am

Wynik w komercyjnej fatalny ale kto sie spodziwal 25 czy 35 latkow ogladajacych Jana Pietrzaka?!? To jest impreza targetowo nadajaca sie bardziej do TV Trwam...
Awatar użytkownika
ile

ile Wto Cze 27, 2017 9:00 am

pan Janek skasował za reżyserię?
Awatar użytkownika
Nick El Odeon

Nick El Odeon Wto Cze 27, 2017 9:08 am

"k0ktajl" napisał(a):
"OLO" napisał(a): Krycha Pawłowicz mówiła, że TVN pluje nienawiścią, a TVP co zrobiła? czy Kur-wizji wszystko wolno? akceptują nienawiść na tle rasowym? ja mam za coś takiego płacić abonament?

To o czym piszesz, to właśnie powód niskiej oglądalności Pietrzaka. Wszyscy wiedzą, że zszedł na psy. I nie mówię o celu jego niewybrednych "dowcipów", tylko o poziomie, który sięgnął dna i utknął w mule.

Proszę, nie obrażaj psów porównaniem do Pietrzaka. Psy to dobre i inteligentne stworzenia. A ten jegomość to jakaś żałosna karykatura siebie samego z dawnych lat.
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Wto Cze 27, 2017 9:08 am

Kiedyś mi się wydawało, że jak artysta drze ryja, to jest "niezależny". Swoim udziałem w przedsięwzięciu artystka Sikora wyprowadziła mnie z błędu. Pozostałych z listy płac nie znam.
Awatar użytkownika
hd

hd Wto Cze 27, 2017 9:58 am

"Śmiejcie się. To jest śmieszne" - Jan Pietrzak podczas koncertu na swoje imieniny.
Awatar użytkownika
dociekliwy

dociekliwy Wto Cze 27, 2017 10:37 am

Co za dane są w ostaniej rubryce drugiej tabeli ??????
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości