[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 1,25 mln widzów debiutu „Kodu genetycznego” w TVN, „Święty” TV4 z 1,65 mln

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jakie

1,25 mln widzów debiutu „Kodu genetycznego” w TVN, „Święty” TV4 z 1,65 mln

Jakie Śro Mar 04, 2020 8:48 am

To się TVN ucieszy, inwestują ogromną kasę w „ambitne” seriale, a tu zwykły święty ich pokonuje
Awatar użytkownika
Bro

Re: 1,25 mln widzów debiutu „Kodu genetycznego” w TVN, „Święty” TV4 z 1,65 mln

Bro Śro Mar 04, 2020 9:13 am

Oglądałem kod genetyczny i zapowiada się bardzo dobrze!
Awatar użytkownika
Armando

Armando Śro Mar 04, 2020 9:19 am

O mnie sie nie martw na tvp2 nie bierze udziału w badaniu?Przecież głupotą tvn jest dawanie nowego serialu w tym samym czasie i oczekiwanie na dużą widownie
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Śro Mar 04, 2020 9:34 am

Nie no szok!!!! Wynik ŚWIĘTEGO powala! Kolejny raz tani, nie reklamowany szeroko serialik TV4 bije na głowę drogie i mocno promowane produkcje głównych stacji. Noo, TV4 odpalaj szampana!
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Śro Mar 04, 2020 9:49 am

Te ostatnie seriale TVN-u są w większości na jedno kopyto, dlatego widzowie powoli je olewają. Motyw pewnie też przegrał z Echem serca.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Mar 04, 2020 12:14 pm

No i super mówiłem że nikt o zdrowym umyśle tych reporterów Pulsu nie będzie chciał oglądać i to stało się faktem ha ha ha bo to kolejny para syf a aktorzy drętwi jak drewno ha ha ha,miał być hit a tu okazuje się że Puls ma wielką Klapę .
Awatar użytkownika
anty

anty Śro Mar 04, 2020 12:34 pm

"Armando" napisał(a): O mnie sie nie martw na tvp2 nie bierze udziału w badaniu?Przecież głupotą tvn jest dawanie nowego serialu w tym samym czasie i oczekiwanie na dużą widownie

A niby dlaczego. Nie wszyscy w tym kraju oglądają wlekące się latami tasiemce w publicznej tv, których końca nie widać a początku nikt już nie pamięta. Śmieszą mnie takie gadki, że jak jest M jak mdłości, Barwy nieszczęść, Na dobre i na złe (teraz to już to drugie), klecha jeżdżący na rowerze i tym podobne badziewia, to pozostałe stacje najlepiej niech nic nie puszczają, może tylko reklamy i telezakupy. Dobrze, że jest w tym czasie obiecująca alternatywa, czy trafiona, to inna sprawa, ale widz takiego serialu jak Kod genetyczny i tak nie będzie oglądał ojca Mateusza.
Awatar użytkownika
Marek Walaszek

Marek Walaszek Śro Mar 04, 2020 1:40 pm

Wynik Reporterów nie jest taki zły ma gorszą godzinę, nie był tak mocno promowany i ma lepszy wynik niż Lombard życie pod zastaw w pierwszym odcinku.
A na grze aktorskiej to się chyba nie znasz mówiąc że aktorzy z reporterów są drętwi. Chudecki idealnie pasuje, gościu który gra Maxa tez jest ok, ma kapitalny uśmiech i jest szczery. Poza tym Kobiety są tez super.
To jest ok serial
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Mar 04, 2020 2:49 pm

Szczerze? Średni. Motyw bardziej do mnie trafił. Ale gniotem nazwać nie mogę. Zobaczymy jak się rozwinie.
Zgodzić się muszę, że te same twarze i pomysły mogą już pomału nudzić. Zmiana jednego czy dwóch aktorów, na tle tej samej obsady co film. Może być niestrawne.
Awatar użytkownika
remek

remek Śro Mar 04, 2020 3:47 pm

Do Marcin.
Zależy jak dla kogo. Ale według mnie Motyw nie rozwinie sie. Widziałem całość.
Całe 10 odcinków, cała historia zmieściła by sie w 4-5 odcinkach.
Awatar użytkownika
ASIA

ASIA Śro Mar 04, 2020 7:02 pm

"Piotr" napisał(a): No i super mówiłem że nikt o zdrowym umyśle tych reporterów Pulsu nie będzie chciał oglądać i to stało się faktem ha ha ha bo to kolejny para syf a aktorzy drętwi jak drewno ha ha ha,miał być hit a tu okazuje się że Puls ma wielką Klapę .

Sam jesteś drewno od aktorów to ty się odczep bo oni naprawde dobrze grają.
Awatar użytkownika
kojot157

kojot157 Śro Mar 04, 2020 7:25 pm

A ile miał Motyw?
Awatar użytkownika
Aniaaaa

Aniaaaa Śro Mar 04, 2020 8:00 pm

Jestem po obejrzeniu 3 odcinka Reporterów i jest to dobry serial, odcinki są ciekawe, gra aktorska jest spoko, zgadzam się ze wcześniejszym komentarzem ten aktor który gra Maxa, jest ok. A odcinek o 2 o pedofilu był wzruszający. Co wy chcecie ludzie
Awatar użytkownika
sad

sad Śro Mar 04, 2020 9:56 pm

Na premiere zawsze wiecej ludzi ogląda, ale czuję że z czasem ogladalność spadnie drastycznie. Nowe seriale TVNu są strasznie mdłe i robione na jedno kopyto, momentalnie człowieka nudzą.
Awatar użytkownika
Boli

Boli Czw Mar 05, 2020 6:11 am

Przecież puls puścił pierwszy odcinek premierowo już w piątek więc wyniki nie są uczciwe bo w pon był powtarzany
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], rmbernardmalco, usluke oraz 17 gości