WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
olek

1,4 i 1,8 mln widzów teleturnieju „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

olek Pon Wrz 03, 2018 12:32 pm

Jak 1 odcinek, który miał przyciągnąć ludzi z ciekawości czy dla jaj czy stałych widzów ma tylko tyle, to coś nie halo z rewolucją.
Awatar użytkownika
Kuba54g

Re: 1,4 i 1,8 mln widzów teleturnieju „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

Kuba54g Pon Wrz 03, 2018 12:32 pm

Boże święty kto to jeszcze ogląda żenada to już nie jest co to kiedyś jaka to melodia masakra
Awatar użytkownika
Jadwiga Maria

Jadwiga Maria Pon Wrz 03, 2018 12:34 pm

Życzyłabym sobie zamiast przerw reklamowych modlitwę do Serca Najświętszej Maryi i różaniec.
Awatar użytkownika
cccc

cccc Pon Wrz 03, 2018 12:34 pm

Zastanawiam się dlaczego Janowski odwalił takie show i mówił że program tak odbiega jakością że nie może się pod tym podpisać. Co mu nie pasowało? Nowe rundy, które okazały się fajne? Nowa scenografia, która wygląda nowocześniej? To, że w jeden dzień będą grać gwiazdy na cele charytatywne? O wiele przyjemniej ogląda się Norbiego od Janowskiego- zmiana na plus. A nikt tu Jakiej to Melodii nie wywrócił do góry nogami, więc Janowski oszukiwał i grał gwiazdę.
Awatar użytkownika
QuentinTartatinno

QuentinTartatinno Pon Wrz 03, 2018 12:35 pm

Spodziewałem się gorszych wyników...
Pozytywna niespodzianka. Norbert daje radę - wyrobi się, zdecydowanie.
Serio, zastanawia mnie na jakie zmiany nie chciał się zgodzić RJ... odświeżenie formuły tego ramolstwa na plus :)
Awatar użytkownika
Janowski...

Janowski... Pon Wrz 03, 2018 12:36 pm

JANOWSKI POD CZYM NIE CHCIAŁEŚ SIĘ PODPISAĆ, CO TAK ODBIEGA JAKOŚCIĄ OD TEGO CO BYŁO?
Awatar użytkownika
kasia

kasia Pon Wrz 03, 2018 12:37 pm

Ta nowa melodia jest lepsza niż poprzednia :)
Awatar użytkownika
ola

Re: 1,4 i 1,8 mln widzów pierwszych odcinków „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

ola Pon Wrz 03, 2018 1:02 pm

Bardzo dobry wynik jak na taka pogodę i otwarte sklepy!BRAWO
Awatar użytkownika
cytra

Re: 1,4 i 1,8 mln widzów pierwszych odcinków „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

cytra Pon Wrz 03, 2018 1:03 pm

zerknijcie na wrzesień z Janowskim w roku 2017...........700 tys widzow
Awatar użytkownika
ola

ola Pon Wrz 03, 2018 1:04 pm

"cccc" napisał(a): Zastanawiam się dlaczego Janowski odwalił takie show i mówił że program tak odbiega jakością że nie może się pod tym podpisać. Co mu nie pasowało? Nowe rundy, które okazały się fajne? Nowa scenografia, która wygląda nowocześniej? To, że w jeden dzień będą grać gwiazdy na cele charytatywne? O wiele przyjemniej ogląda się Norbiego od Janowskiego- zmiana na plus. A nikt tu Jakiej to Melodii nie wywrócił do góry nogami, więc Janowski oszukiwał i grał gwiazdę.
bo dawali za mało kasy!to i nie wziął
Awatar użytkownika
kurski

kurski Pon Wrz 03, 2018 1:06 pm

Kurski dużo ryzykował!ale jak widać ma nosa!!! jest ładniej i chyba zdecydowanie taniej....
Awatar użytkownika
polsatówka

polsatówka Pon Wrz 03, 2018 1:08 pm

Jestem zaskoczona zmianami na plus
Awatar użytkownika
monia

monia Pon Wrz 03, 2018 1:19 pm

rzeczywiście Norbi nie przymulał tak jak Janowski dla babć w fotelach bujanych
Awatar użytkownika
max

max Pon Wrz 03, 2018 1:20 pm

Serio myślicie, że nikt nie widzi ilości tych pochwalnych komentarzy, które nagle się pojawiają, one nic nie dają :)
Awatar użytkownika
ola

ola Pon Wrz 03, 2018 1:27 pm

"max" napisał(a): Serio myślicie, że nikt nie widzi ilości tych pochwalnych komentarzy, które nagle się pojawiają, one nic nie dają
a to ty Robert?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 73 gości