WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Staszek

Tylko 1,6 mln widzów „Project Runway”. 13,8 mln zł wpływów z reklam

Staszek Wto Maj 27, 2014 8:59 am

Zaskakująco dobry wynik, jak na taki program. Na Fox Life podobny show przepadł. Ale coś czuję, że za rok wyniki będą jeszcze gorsze. Jak Polsat pomyśli i wymieni Must be the Music na coś nowego. Rising Star czeka w kolejce.
Awatar użytkownika
pavv

Re: Tylko 1,6 mln widzów „Project Runway”. 13,8 mln zł wpływów z reklam

pavv Wto Maj 27, 2014 9:22 am

Wcale mnie to nie dziwi gdyż ludzi tego typu programy absolutnie nie interesują. Ja nie znam nikogo kto by go oglądał więc te 1,6 mln. to i tak bardzo dobry wynik.
Awatar użytkownika
adamo

Re: 1,6 mln widzów „Project Runway”. 13,8 mln zł wpływów z reklam

adamo Wto Maj 27, 2014 12:33 pm

Uważam, że program był ok. fajnie zmontowany i na poziomie. Jedynym mankamentem była za słaba reklama formatu... Ludzie przestają wierzyć, że mogą zobaczyć coś ciekawego. Pan E.M. największe gnioty reklamuje jako coś fantastycznego, a ciekawe produkcje puszcza mimo chodem licząc, że się same obronią... I to jest przyczyna słabej oglądalności.
Awatar użytkownika
Beata

Beata Wto Maj 27, 2014 12:33 pm

A ja w telewizji nie oglądnęłam ani jednego odcinka za to w TVN player wszystkie. Wiec mam nadzieje że wszystko wezmą pod uwagę.
Myślałam ze ten program mnie nie interesuje ale to nie prawda , każda kobieta interesująca się modą powinna to oglądnąć poza tym ten program pokazuje pasje i cel w życiu czasem wbrew całemu społeczeństwu.
Awatar użytkownika
jak]

jak] Wto Maj 27, 2014 6:51 pm

Rzućcie tej Rubik coś do jedzenia. Jakby się nie opierała na jego ramieniu to by chyba upadła. Mówi też jakby jej brakowało energii.
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Maj 27, 2014 6:52 pm

Rzućcie tej Rubik coś do jedzenia. Jakby się nie opierała na jego ramieniu to by chyba upadła. Mówi też jakby jej brakowało energii.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości