[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Stabilna oglądalność „The Voice of Poland”. TVP2 liderem rynku w 16-49

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
iksiński

Stabilna oglądalność „The Voice of Poland”. TVP2 liderem rynku w 16-49

iksiński Wto Paź 01, 2019 8:31 am

Ciekawe, ze najwyższe wyniki miały emisje części rozpoczynających sie blisko godz. 22.00, gdzie z jednej strony VoP nigdy nie był emitowany i w porze kiedy widowania raczej spada a nie maleje w telewizji...
Awatar użytkownika
Spike

Re: Stabilna oglądalność „The Voice of Poland”. TVP2 liderem rynku w 16-49

Spike Wto Paź 01, 2019 9:12 am

Skoro odcinki emitowane po 22 gromadzą największą widownię to powinni przenieść Voica na 21 i kończyć o 23 wtedy oglądalność byłaby jeszcze wyższa.
Awatar użytkownika
Sebek

Re: 1,65 widzów „The Voice of Poland 10”. TVP2 liderem rynku w 16-49

Sebek Wto Paź 01, 2019 11:49 am

margaret ty igiot....ko ona się nie nadaje... nikt nie ogląda same fałszowaneee
Awatar użytkownika
kaśka

kaśka Wto Paź 01, 2019 3:51 pm

Nuda nuda nuda.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Wto Paź 01, 2019 7:16 pm

"Spike" napisał(a): Skoro odcinki emitowane po 22 gromadzą największą widownię to powinni przenieść Voica na 21 i kończyć o 23 wtedy oglądalność byłaby jeszcze wyższa.

Przecież wydłużyli program, i nie pomogło za bardzo, bo 4 odc. "TTBZ" już dobił do prawie (porównując z 3 odcinkami, to ogromny wzrost)1,60 mln widzów, więc nic to za bardzo nie da, że będą pokazywać od 21 godz. Lepiej niech walczą z "MT!", bo w komercyjnej "VOP" wygrywa i to jest najważniejsze.To jest bardzo ryzykowne dając od 21.
Awatar użytkownika
Do obserwator

Do obserwator Wto Paź 01, 2019 7:51 pm

Od 10 sezonów walczą z Mam talent i zawsze przegrywają z kretesem, więc może zmiana pory emisji z 20 na 21 byłaby lepszym pomysłem, mniejsza konkurencja w postaci TVN i Jedynki, a co TTBZ ten program już się przejadł ze względu na namolną transmisje co sezon w tv, daliby sobie na wstrzymanie chociaż jeden sezon!
Awatar użytkownika
Mika

Mika Śro Paź 02, 2019 11:33 am

Nic dziwnego, że oglądalność ogromna. Multum osób ogląda (w tym ja, bo jurorem jest Michał Szpak a i program całkiem ciekawy). Jednak nie oglądałabym gdyby Michała nie było. Aktualny skład trenerski fajnie się uzupełnia i program oglądają też fani innych trenerów. Jednak jak to słowa prorocze bodajże Patrycji były w zeszłym sezonie "że pewnie Michał zostanie a reszta trenerów do wymiany", tak też się stało. W tej edycji , chyba Kamil powiedział "chodź do mnie , bo Michał jeszcze tu wiele lat będzie a my może tylko w tej edycji". No więc też takie są realia. Fancluby Michał ma naprawdę ogromne , zarówno w Polsce jak i w innych krajach na świecie.
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Nie Paź 13, 2019 10:44 am

Dziwię się, że to ma taką oglądalność z tak słabym składem trenerskim. Już widzę jak świetną trenerką jest fałszująca Margaret haha
Awatar użytkownika
IZABELLA

IZABELLA Nie Paź 13, 2019 7:17 pm

Dzien dobry -nigdy nie ogladam takich programow ale ten skusił mnie tylko dlatego ze usłyszałam pikny głos Arnolda ale po tym jak jak odszedł z programu nie mam zamiaru wiecej tego ogladac,Jak mozna kogos oceniac jak sie nie ma wiedzi i wykształcenia w tym kierunku .Program reprezentuja jurorzy ,ktorzy w jednym zdaniu popłełniaja tyle błedow jezykowych ze tu trzeba zapytac gdzie jest Wasza kultura jezyka polskiego ?
jak mozna byc Polakiem a nie znac jezyka polskiego ?DLATEGO jest mi bardzo przykro ze człowiek ktory ma wykształcenie i talent do spiewania odchodzi z tego programu .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości