[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 1,68 mln widzów dokumentu „Stan zagrożenia” w TVP1

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

1,68 mln widzów dokumentu „Stan zagrożenia” w TVP1

YKK Wto Kwi 20, 2021 6:30 am

Oglądalność niższa niż w przypadku "Familiady"?
Awatar użytkownika
Ja_2021

Re: 1,68 mln widzów dokumentu „Stan zagrożenia” w TVP1

Ja_2021 Wto Kwi 20, 2021 6:59 am

Teraz będą ten syf powtarzać cały rok jak Sylwestra z Dwójką.
Awatar użytkownika
PATRIOTA

PATRIOTA Wto Kwi 20, 2021 7:09 am

Jak To że Kopacz jest upośledzona umysłowo ma się do teorii o zamachu.
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Wto Kwi 20, 2021 7:46 am

Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku.
Awatar użytkownika
Sorrow

Sorrow Wto Kwi 20, 2021 8:22 am

Po komentarzach widać że niektórych boli ten dokument. Trudno!
Awatar użytkownika
Ana

Ana Wto Kwi 20, 2021 8:22 am

"laik" napisał(a): Film powtórzony na życzenie widzów. Dokładnie dwojga. Państwa Kurskich.

Na moją także. I warto było. Wiedza nie boli. Można się zgadzać lub nie ze świadkami czy ekspertami ( w filmie są niemal wyłącznie fragmenty zeznań świadków i opinie ekspertów) to wiedza nie boli. Stanowisko: swoje wiem i żaden fakty tego nie zmienią- raczej dziecinne.
Awatar użytkownika
elka

elka Wto Kwi 20, 2021 9:30 am

obejrzałam i powiem tak- trochę manipulacji, powycinanych zeznań, sugestii itd. Jakieś wyliczenia fachowców (aż 11 lat to robili?dziwne)mnie to do teorii zamachu nie przekonuje; natomiast bezradność, zagubienie,skrajny nieprofesjonalizm ówczesnych rządzących aż bije po oczach.to po prostu widać;szkoda mi tylko pana Klicha.sceny w prosektorium są po prostu straszne!jak wysokiej rangi urzędniczka polskiego państwa dała sobie coś takiego zrobić?Slodkie foty przy zwłokach!!!czy jacykolwiek urzędnicy normalnego kraju zachodniego tak by się zachowywali?czy amerykanie by pozwolili żeby ich prezydenta wrzucano na ubłoconą ciężarówkę jak worek ziemniaków?nie zdaliśmy egzaminu jako państwo, zostaliśmy przez Rosję upokorzeni i trwa to do dziś.Film powstał z intencją,ze był zamach,Polacy teraz będą się nawalać nim po łbach a na Kremlu korki od szampana..
Awatar użytkownika
Sebek

Sebek Wto Kwi 20, 2021 11:00 am

dramat ogladalnosc TVP jak TVN
Awatar użytkownika
Janek

Janek Wto Kwi 20, 2021 11:01 am

zenadaa nikt to nie wierzy nitk nie chce sluchac smolensku...
Awatar użytkownika
Kamak

Kamak Wto Kwi 20, 2021 11:01 am

Nie ogladac to same dnooo
Awatar użytkownika
Artur

Artur Wto Kwi 20, 2021 11:10 am

Film jest perfekcyjną manipulacją bez odniesienia do wszystkich faktów. Nie ma co się dziwić TVPiS doszła w tym do mistrzostwa.
Awatar użytkownika
Artur

Artur Wto Kwi 20, 2021 11:14 am

Film jest perfekcyjną manipulacją bez odniesienia do wszystkich faktów. Nie ma co się dziwić TVPiS doszła w tym do mistrzostwa.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Kwi 20, 2021 11:34 am

"YKK" napisał(a): Oglądalność niższa niż w przypadku "Familiady"?

Niestety, bardzo źle to o nas świadczy!
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Kwi 20, 2021 11:37 am

"elka" napisał(a): obejrzałam i powiem tak- trochę manipulacji, powycinanych zeznań, sugestii itd. Jakieś wyliczenia fachowców (aż 11 lat to robili?dziwne)]

Bzdura!
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Wto Kwi 20, 2021 11:39 am

Szkoda, że nie pokazali w tym filmie tego, że w czasie jak Kopacz zbierała ludzkie szczątki, Macierewicz i prawie 100 posłów PiS udało się na 3-daniowy obiadek do restauracji, a potem wsiedli do pociągu i umknęli do Warszawy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości