[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 1,72 mln widzów „O mnie się nie martw” w nowym paśmie. TVP2 zdecydowanym liderem rynku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

1,72 mln widzów „O mnie się nie martw” w nowym paśmie. TVP2 zdecydowanym liderem rynku

widz555 Śro Gru 18, 2019 9:14 am

Z sezonu na sezon coraz większe popłuczyny po poprzednim sezonie. Telenicnowela.
Awatar użytkownika
Mirka

Re: 1,72 mln widzów „O mnie się nie martw” w nowym paśmie. TVP2 zdecydowanym liderem rynku

Mirka Śro Gru 18, 2019 9:32 am

Fajna zmiana - może to dziwne ale ja ten serial odkryłam dopiero od tego 10 sezonu. Wcześniej w piątek nawet kojarzyłam go z zupełnie czymś innym - bliższym poziomu Blondynki czy Dziewczyn ze Lwowa.
Awatar użytkownika
Alfa

Re: 1,72 mln widzów „O mnie się nie martw” w nowym paśmie. TVP2 zdecydowanym liderem rynku

Alfa Śro Gru 18, 2019 9:37 am

Wynik bardzo dobry analizując porę emisji. Ostatnie odcinki w okolicach 1,9 mln. widzów dobrze rokują. TVP2 wyraźnie wydłużyła prime time, bo z tego co pamiętam dotychczas dobijała tam 1 mln. i 2-3 pozycji za Polsatem i TVN. Dwójka dobrze zagospodarowała widownie, która wcześniej oglądała Drugą Szansę na TVN.
Awatar użytkownika
telewidzka 43

telewidzka 43 Śro Gru 18, 2019 9:39 am

Nie rozumiem tylko czemu to nie ma kontynuacji w zimę i robią przerwę kiedy serial osiągnął poziom blisko 2 mln. Na wiosnę będą musieli budować to od nowa - mierząc się z konkurencją.
Awatar użytkownika
Kwiatek

Kwiatek Śro Gru 18, 2019 9:41 am

Miejsce lekkiego serialu na piątek TVP zagospodarowała Dziewczynami ze Lwowa a teraz Blondynką w Jedynce chyba i z tego co wiem ogląda się to równie dobrze co O Mnie Się Nie Martw. Dobry ruch
Awatar użytkownika
irena

irena Śro Gru 18, 2019 9:43 am

Spadek o 150 tys. mimo, ze stracili Kulig i zmienili pasmo na 22.00 To realnie wygląda na zysk jak się to uwzględni.
Awatar użytkownika
Ja_2019

Ja_2019 Śro Gru 18, 2019 10:48 am

Ireno Kulig to stracili już sezon wcześniej więc tego nie ma co uwzględniać. Warto dodać, że kręcą już kolejny sezon co widać na Instagramie aktorów grających w serialu.
Awatar użytkownika
anna maria

anna maria Śro Gru 18, 2019 1:03 pm

Marcin Korcz i ten Pawłowski to dwa największe ciacha UNDER35. obłędni!
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Gru 18, 2019 8:57 pm

Paweł Domagała podwyższa poziom.
Oryginalny.
Awatar użytkownika
gggg

gggg Śro Gru 18, 2019 11:59 pm

bez Igunii to już nie to. pierwsza seria i nawet druga byly obłędne
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości