[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 1,9 mln widzów „Sprawy dla reportera”. TVP1 liderem rynku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ela

1,9 mln widzów „Sprawy dla reportera”. TVP1 liderem rynku

ela Sob Lis 21, 2020 9:41 am

W sieci można znaleźć filmik jak Jaworowicz kopie w sądzie faceta z którym się procesowała. Taka wspaniała paniusia...
Awatar użytkownika
gość

Re: 1,9 mln widzów „Sprawy dla reportera”. TVP1 liderem rynku

gość Sob Lis 21, 2020 11:42 am

Jeden z najgłupszych programów w telewizji. Niby interwencyjne, a tutaj nagle w studiu pojawia się Zenek występujący przed tymi spłakanymi ludźmi. Dramat...
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Lis 21, 2020 1:04 pm

Ten program jest jak Wielka gra. Przez 30 lat nie zmieniło się dosłownie nic. No może jedynie scenografia, ale też już bardzo dawno temu. Nadal ten schemat, ten sam klimat, tak samo ułożone nogi prowadzącej. Mogliby chociaż odświeżyć scenografię i wprowadzić HD, bo to ostatni program TVP produkowany w SD.
Awatar użytkownika
sea aa

sea aa Sob Lis 21, 2020 3:06 pm

ela i jej tzw materiały, na których uczą studentów, jakie są największe błędy popełniane w tej robocie i jak się nie powinno robić reportaży
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Sob Lis 21, 2020 3:08 pm

tego nie oglądam Pisio..ry.. żenadaa
Awatar użytkownika
Kajak

Kajak Sob Lis 21, 2020 3:09 pm

ale klapa oglądalność że tvp nikt nie ogląda
Awatar użytkownika
xxx

xxx Sob Lis 21, 2020 4:19 pm

"Kajak" napisał(a): ale klapa oglądalność że tvp nikt nie ogląda

Wypier papier trollu.
Awatar użytkownika
Jędrek

Jędrek Sob Lis 21, 2020 5:55 pm

Oglondamy zawsze z Halynom!
Awatar użytkownika
Klej do koszyka

Klej do koszyka Sob Lis 21, 2020 6:00 pm

Ten program nawet nie jest na fb. I to z prostej przyczyny-"Ela nie lubi prawdy i krytyki, grunt to awantura.
Awatar użytkownika
Klon

Klon Sob Lis 21, 2020 10:18 pm

Na pytanie o jaworowicz każdy z tej branży tylko parsknie śmiechem. Ale lud ją lubi i łyka te ustawki. Pokażcie mi dziennikarza, który łącznie przez kilka godzin jednego dnia zrobi trzy tematy??? To potrafi tylko pani Ela....
Awatar użytkownika
;-)

;-) Sob Lis 21, 2020 11:56 pm

"Klon " napisał(a): Na pytanie o jaworowicz każdy z tej branży tylko parsknie śmiechem. Ale lud ją lubi i łyka te ustawki. Pokażcie mi dziennikarza, który łącznie przez kilka godzin jednego dnia zrobi trzy tematy??? To potrafi tylko pani Ela....

Jak trollujesz, nie zmieniaj nicków. Bo inaczej jest śmiesznie...
Awatar użytkownika
Michał

Michał Nie Lis 22, 2020 11:27 am

Ale to co piszą o Pani Jaworowicz i jej podejściu do ludzi, to niestety prawda. I nie jestem trollem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maja

maja Nie Lis 22, 2020 1:08 pm

Dla mnie Jaworowicz jest legendą, oglądam jej programy od dawna i lubię je, zdaje sobie sprawę że mogę być podkolorowane bo taki urok telewizji
Awatar użytkownika
jd

jd Nie Lis 22, 2020 5:01 pm

Jakie są teraz stawki, żeby trafić ze swoją sprawą do programu? Kiedyś mi ktoś mówił, ile usłyszał, nie było go stać, ale to dawno i już nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Marysieńka

Marysieńka Nie Lis 22, 2020 7:10 pm

Nie dziwi mnie to - oglądam od lat, gdy byłam jeszcze dzieckiem leciało to u mnie w domu i tak pozostało do dziś. Świetny program, klasyka polskiej telewizji!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości