WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Władek
 

114 tys. widzów „Dzień dobry Polsko”. Drugi sezon morning-show z gorszymi wynikami od pierwszego

Władek Wto Lut 13, 2018 9:52 am

Polsat o tej porze tyle widzów co TVN, TVP1 i TVP2 razem wzięte. Dziwne, że nikt inny nie wpadł na pomysł transmisji wtedy kanału informacyjnego.
Awatar użytkownika
robert
 

Re: 114 tys. widzów „Dzień dobry Polsko”. Drugi sezon morning-show z gorszymi wynikami od pierwszego

robert Wto Lut 13, 2018 11:31 am

Czy w końcu ktoś uderzy się w głowę i duet Śliwowska Giza dostanie Pytanie na Śniadanie... przecież oni miażdżyli resztę par... to jest para na miarę Prokop/Welmann
Takie moje zdanie i nie jestem z rodziny Śliwowskiej czy Gizy !
Zacznijcie patrzeć nie przez pryzmat... sztywnej pani od sportu czy Anny P.
Awatar użytkownika
seba
 

Re: 114 tys. widzów „Dzień dobry Polsko”. Drugi sezon morning-show z gorszymi wynikami od pierwszego

seba Wto Lut 13, 2018 12:53 pm

w TVP1 leciał kiedyś Poranek Info (TVP INFO) no ale zdjęto podając problemy z licencją/koncesją czy jakoś tak by zrobić miejsce dla DdP i tej kwestii "licencji" nie wyjaśniono.

TVP powinna mieć jedno wielkie z wieloma "pokojami" studio dla programów na żywo. Studio takie powinny wykorzystywać wszystkie anteny TVP (magia tv pozwala światłem jak i wizualizacjami szybko zmieniać wygląd). BBC potrafi program na korytarzu nakręcić i nikt nie robi z tego problemu a w TVP wszystkie programy muszą mieć osobne studia nawet jak programy są 1 na tydzień.

No ale wracając do tematu, program nazywamy Dzień Dobry Polsko na
TVP1 -06-08
TVP2 -08-11
TVP3 -13-14
TVP Polonia 15-16 (kwestia anten jak i czasu taką sobie ustaliłem :P )

Na TVP1 z racji kiepskich godzin, jedna para prowadzących, którzy opowiedzą co dzisiaj ciekawego się wydarzy, co ciekawego TVP na wszystkich kanałach pokażę, jak i co się wydarzyło ciekawego wczoraj.
Człowiek lubi rano nie być sam po to się radio lub tv włącza ale niestety nie jest to specjalnie czas na jakieś wielkie wywody, powinno być coś w stylu poranek tvn24 (czyli na luzie) tylko bez polityki najlepiej z duetem Śliwińska/ Giza
Awatar użytkownika
Nick
 

Re: 114 tys. widzów „Dzień dobry Polsko”. Drugi sezon morning-show z gorszymi wynikami od pierwszego

Nick Wto Lut 13, 2018 4:19 pm

"Władek" napisał(a): Polsat o tej porze tyle widzów co TVN, TVP1 i TVP2 razem wzięte. Dziwne, że nikt inny nie wpadł na pomysł transmisji wtedy kanału informacyjnego.


Wpadł, tylko że dla obu nadawców to nie ma sensu. Dla TVP to nie ma sensu, bo TVP Info jest dostępne wszędzie tam, gdzie TVP1, a dla TVN to nie ma sensu, bo TVN24 jest na tyle obecne w sieciach i radzi sobie w tych godzinach na tyle dobrze, że nie potrzebuje dodatkowo retransmisji w TVN.
Awatar użytkownika
seba
 

Re: 114 tys. widzów „Dzień dobry Polsko”. Drugi sezon morning-show z gorszymi wynikami od pierwszego

seba Wto Lut 13, 2018 6:38 pm

Jednak ma sens, gdyż jak wyniki Polsatu pokazują, można po "taniości", wygenerować sobie spory ruch i zarobić na reklamach i odebrać widza konkurencji.
TVP1 jest w większości telewizorów na 1 miejscu, 1 też wiele osób włącza telewizor tudzież po zapodaniu POWER pokazuje się nam TVP1.
Polsat zachowuje neutralność polityczną co też może być tym sukcesem.

Ja widzę 2 rozwiązania polityczne i nie
1) Poranek Info w tym czasie
2) nowy jeden program śniadaniowy/obiadowo/podwieczorkowy dla wszystkich kanałów TVP, sprofilowany dla każdej z nich (pod jedną nazwą)
TVP to TVP i wszyscy powinni grać do 1 bramki, czyli kanał TVP Życie - takie TVP Info bez polityki i przełączając się po poszczególnych kanałach a co za tym idzie, zwiększając ich oglądalność i wtedy rano na TVP1 można by było pokazać najciekawsze rzeczy, które się dnia poprzedniego wydarzyły a wydłużając program do 9, mogli by odebrać sporą część widzów TVNowskiemu DDT
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości