WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jakoś tak mi się skojarzyło.

124 tys. widzów serialu „Pakt” w HBO

jakoś tak mi się skojarzyło. Wto Gru 15, 2015 3:25 am

Przerysowane, ale dobre. Normalnie to tu Naczelny tłamsił materiał. Tu Naczelny...ej!!! Sorki, dziasiaj to idiota z 5 piętra tłamsi materiał szybciej niż zarząd z 6 piętra. Korpotumanom z Domaniewskiej szczególnie polecam. Kiedyś ktoś o Wasz materiał walczył,a Dziś? Tylko "pytajniki" pod Waszymi tekstami. Szkoda.
Awatar użytkownika
kogut

Re: 124 tys. widzów serialu „Pakt” w HBO

kogut Wto Gru 15, 2015 8:09 am

Naprawdę dobry film, uwielbiam kryminały i ten mnie porwał!
Pytanie dla kogoś ogarnięto w VOD z czego wynuka podejście hbo do sposobu zakupu ich usługi. Nie posiadam żadnej dostępnej oferty kablowego/operatora itp przez co noe mogłem legalnie zapłacić za obejrzenie Paktu.
Awatar użytkownika
Marceli

Marceli Wto Gru 15, 2015 8:58 am

"kogut" napisał(a): Naprawdę dobry film, uwielbiam kryminały i ten mnie porwał!
Pytanie dla kogoś ogarnięto w VOD z czego wynuka podejście hbo do sposobu zakupu ich usługi. Nie posiadam żadnej dostępnej oferty kablowego/operatora itp przez co noe mogłem legalnie zapłacić za obejrzenie Paktu.

Wynika pewnie z tego, że operatorzy kablówek nie pozwalają HBO zrobić osobnego, ogólnie dostępnego serwisu VOD. Po to aby ludzie nie uciekli do internetu bo internet zabije kablówki. Dlatego można mieć hbo go tylko jednocześnie gdy masz kablówkę
Awatar użytkownika
szacun

szacun Wto Gru 15, 2015 10:21 am

Bardzo dobra ochrona antypiracka Paktu, cicho cichuteńko ale w sieci tego nie znajdziesz a Wataha była wszędzie.
Awatar użytkownika
zmech11

zmech11 Wto Gru 15, 2015 11:33 am

Miały spadać kapcie , niestety tak nie było. Wataha była lepsza, a w szczególności obsada oraz te Bieszczady!
Awatar użytkownika
monik

monik Wto Gru 15, 2015 11:47 am

Można mieć dostęp do HBO GO z abonamentem komórkowym w Plusie i wyłączyć go w dowolnym momemcie - bez posiadania HBO w kablówce.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Gru 15, 2015 12:17 pm

@szacun: E tam, Pakt też jest w sieci. Trzeba po prostu wiedzieć gdzie szukać. Linki są szybko kasowane, po kilku dniach, ale spokojnie znajdziesz serial w sieci. Oczywiście nie przez google, trzeba szukać bezpośrednio na forach.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Gru 15, 2015 12:20 pm

Sam serial był świetny, ale rozczarowało mnie trochę zakończenie. Spodziewałem się jakiejś większej "bomby" na koniec. Ale ogólnie cały serial trzymał w napięciu prawie do końca.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Gru 15, 2015 5:44 pm

Niedobrze gdy taka telewizja jak HBO bierze mocno pod uwagę słupki oglądalności. Od śledzenia słupków są ludzie w tvn i polsacie. Telewizja premium nie powinna ścigać się z masowymi kanałami tylko robić swoje ambitne produkcje. Wiele dobrych produkcji HBO nigdy by nie powstało gdyby ich twórcy kierowali się wynikami oglądalności
Awatar użytkownika
Ziuta

Ziuta Wto Gru 15, 2015 5:48 pm

Serial był boleśnie patetyczny i ponury, a ostatni odcinek niewiele wyjaśniał. Szkoda.
Awatar użytkownika
kik

kik Wto Gru 15, 2015 8:20 pm

"Ziuta" napisał(a): Serial był boleśnie patetyczny i ponury, a ostatni odcinek niewiele wyjaśniał. Szkoda.
Trzeba było uwaznie ogladać-nie wiem czego nie zrozumiałas ?
Awatar użytkownika
lolik

lolik Śro Gru 16, 2015 12:03 am

Serial z przesłaniem, ambitny - nie dla Widzów M jak mdłości czy Barw nieszczęścia
TV premium kieruje się (niestety!) oglądalnością w kwestiach ew. kolejnych sezonów
Warto też jednak pamiętać, że serwis HBO GO zrobił swoje i zapewne odebrał część telewizyjnej Widowni
Awatar użytkownika
waniliowy

waniliowy Śro Gru 16, 2015 1:19 am

Dla mnie super
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości