[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 14 par w 12. edycji “Tańca z gwiazdami”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
arek

14 par w 12. edycji “Tańca z gwiazdami”

arek Wto Sie 31, 2010 8:32 pm

To będzie chyba najlepsza edycja z dotychczasowych. Będę ja oglądać. Do tej pory oglądałem edycje: 4,5,6,8,10, no i teraz 12 :)
Awatar użytkownika
Stefek

Re: 14 par w 12. edycji “Tańca z gwiazdami”

Stefek Wto Sie 31, 2010 9:53 pm

Zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Wto Sie 31, 2010 10:47 pm

TZG rulez
Awatar użytkownika
bozenadsz

bozenadsz Śro Wrz 01, 2010 7:36 am

ciekawi mnie - będę oglądać /zresztą jak poprzednie edycje/ zabawa przednia
Awatar użytkownika
mila

mila Śro Wrz 01, 2010 8:49 am

Czekam...na 100 % oglądam..będzie się działo.!!
Awatar użytkownika
anty

anty Śro Wrz 01, 2010 9:46 am

tzg to jest totalny syf , o jakich "gwiazdach" tu mowa to są twarze rozpoznawalne i nic więcej
Awatar użytkownika
znachor

znachor Śro Wrz 01, 2010 11:10 am

Ciągnie się to jak telenowela meksykańska. Oczywiście dla TVN-u liczy się bardziej
kasa niż widzowie. Zaprosili Gołotę,który przyszedł po kasę do tego pożal się Boże
show.Przyszła Górniaczka, która za jeden odcinek będzie brała 60 tysięcy złotych.
Kasa, misiu,kasa!
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Śro Wrz 01, 2010 11:37 am

Większość musiałem zgooglować bo nazwiska nic mi nie mówiły. To chyba jakaś 5 liga okręgowa. Ale jeśli gopspodynie domowe to kupują to wszystko ok
Awatar użytkownika
chudziszewski

chudziszewski Śro Wrz 01, 2010 12:41 pm

o tej Porze ma być na polsacie nowy serial "LUdzie Chudego" , myślę że z Cezarym Żakiem - sukces gwarantowany
Polsat - włącz emocje
ja napewno wolę to od tego tańca
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Śro Wrz 01, 2010 12:42 pm

"Taniec z Gwiazdami" to już Tradycja dobrego Smaku, wykwintności i Piękna nie do podrobienia! Zyczę wielu -set ( moja Mama ma dzisiaj 80-te Urodziny! ) Sukcesów!! Pozdrawiam serdecznie ;))
Awatar użytkownika
kuchcik

kuchcik Śro Wrz 01, 2010 9:02 pm

przecież to jest chłam, tvn idzie na łatwiznę
Awatar użytkownika
joker

joker Czw Wrz 02, 2010 5:26 pm

Nazwa programu powinna zostać zmieniona na "Taniec z Celebrytami", a pora emisji przesunięta na poniedziałek na 23.30 żeby już nie ogłupiać Polaków, że mają jakiś wpływ na to kto wygra. TVN ustawia wszystko ja mu pasuje, a dla zwycięzcy ma już pięcioletni kontrakt na "wyzyskania" w durnych serialach lub programach rozrywkowych.
Awatar użytkownika
J-23

J-23 Pon Wrz 13, 2010 2:28 pm

Edzie faworyzowana....odwalila przeciez badziewny taniec,ale jury chyba boi sie ja skrytykowac zeby nie odwalila jakiejs histerii heheheheh
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości