WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Obserwator

15 marca startuje kolejny sezon Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Relacje w Eleven Sports

Obserwator Nie Mar 10, 2019 9:07 pm

Szkoda, mówi się trudno i nie obejrzę F1...niestety,bo zakodowane jest. Dla nich nie liczą się fani F1 ,żeby obejrzeli (wyjątkową chwilę) sobie Roberta Kubicę,który wrócił po 8 latach, tylko kasa.A przecież mogli chociaż z raz pomyśleć o fanach F1, a nie tylko(kasie) o sobie, samoluby jedne. WSTYD,WSTYD!!! Ręce opadają.
Awatar użytkownika
obiektywny

Re: 15 marca startuje kolejny sezon Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Relacje w Eleven Sports

obiektywny Nie Mar 10, 2019 11:14 pm

Obserwator jak chcesz oglądać to płać. Sprzedawcy też robisz wyrzuty, że zjadłbyś ale chcą za to kasy i nie dają za darmo? Mi nc+ też nie odkoduje Ekstraklasy
Awatar użytkownika
w88

Re: 15 marca startuje kolejny sezon Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Relacje w Eleven Sports

w88 Nie Mar 10, 2019 11:31 pm

"Obserwator" napisał(a): Szkoda, mówi się trudno i nie obejrzę F1...niestety,bo zakodowane jest. Dla nich nie liczą się fani F1 ,żeby obejrzeli (wyjątkową chwilę) sobie Roberta Kubicę,który wrócił po 8 latach, tylko kasa.A przecież mogli chociaż z raz pomyśleć o fanach F1, a nie tylko(kasie) o sobie, samoluby jedne. WSTYD,WSTYD!!! Ręce opadają.

Wstydem jest twoje żebranie. Nie stać cię biedaczku na 15 zł za miesiąc za Eleven?
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Pon Mar 11, 2019 1:27 am

Obserwatorzy - nie do końca rozumiem. Ktoś ma za to zapłacić ale na tym nie zarobić? To jest w Polsce ściganie prawem i nazywa się działaniem na szkodę spółki.
Awatar użytkownika
ppo

ppo Pon Mar 11, 2019 11:08 am

F1 Nuda plus wyrzucone w błoto 100milionow zlotych na team ktory niema pojazdu zeby przykryc nagrania u Sowy i połechtac ego amatora Kubicy kierowcy rajdowego plus ten materiłl o niewidomej dziewczynce ktora dotyka bolidu - zenujace
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość