WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Apollo

16 mln widzów zobaczyło mecz Polska-Senegal według MOR

Apollo Śro Cze 20, 2018 1:31 am

Wg MOR? Tzn że TVP sama sobie zmierzyła oglądalność po swojemu. Ktoś to kupi?
Awatar użytkownika
lepsze to - tylko nie nielsen

Re: 16 mln widzów zobaczyło mecz Polska-Senegal według MOR

lepsze to - tylko nie nielsen Śro Cze 20, 2018 1:57 am

Właśnie tego typu przybliżone wyniki są bardziej logiczne, mające odbicie w rzeczywistości niż cokolwiek od Nielsena - który zabawia się bardziej we wnioskowanie oglądalności, oraz podaje takie jakie ktoś sobie poprosi z korzyścią dla niego - przykładem jest zakłamywanie przez znaczące podwyższanie oglądalności Polsatu. Taka prawda i tyle w temacie...
Awatar użytkownika
Firm

Firm Śro Cze 20, 2018 5:20 am

16 milionów?! To już prawie wszyscy dorośli w wielu produkcyjnym, jacy żyją w Polsce. Nie widziałam, żeby ruch na ulicach zamarł. .. Zastanawiam się, co będzie, jak wyjdzie im oglądalność 32 miliony. .. albo 42 :D
Awatar użytkownika
YKK

YKK Śro Cze 20, 2018 5:48 am

Alternatywna rzeczywistość, to i alternatywny pomiar. Tylko co tak skromnie - ja myślę, że mecz w TVP oglądało co najmniej miliard ludzi na całym świecie.
Awatar użytkownika
Tv

Tv Śro Cze 20, 2018 6:32 am

Kurski robi sobie badanie których nikt nie uznaje.. To po co być tak upartym
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Cze 20, 2018 7:46 am

U mnie w pracy mnóstwo osób oglądało przez internet na stronie TVP Sport. Czy ktoś uwzględnił ich w pomiarze? Na dodatek nie rozumiem dlaczego TVP sama pozbawia się emisji reklam w przerwach meczu.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Śro Cze 20, 2018 8:25 am

Ja oglądałem na angielskiej stronie internetowej.. Jak spora część osób.. Ale czekam na prawdziwe dane z Nilsena
Awatar użytkownika
pytajnik

pytajnik Śro Cze 20, 2018 8:26 am

Czy szpakowski może nie komentować kolejnych meczów naszych "orłów"? facet przynosi nam pecha. a co do oglądalności, to mogło tak być, co widać było po puchach na ulicach.
Awatar użytkownika
Zgadza się

Zgadza się Śro Cze 20, 2018 10:38 am

"lepsze to - tylko nie nielsen" napisał(a): Właśnie tego typu przybliżone wyniki są bardziej logiczne, mające odbicie w rzeczywistości niż cokolwiek od Nielsena - który zabawia się bardziej we wnioskowanie oglądalności, oraz podaje takie jakie ktoś sobie poprosi z korzyścią dla niego - przykładem jest zakłamywanie przez znaczące podwyższanie oglądalności Polsatu. Taka prawda i tyle w temacie...

Im więcej punktów pomiaru, tym wyniki dokładniejsze. Na szczęście panowanie Nielsena dobiega końca i ciekawe co wtedy będą mówić zatwardziali przeciwnicy Kurskiego i jego pomiaru.
Awatar użytkownika
stah

stah Śro Cze 20, 2018 3:16 pm

Ale jak zrobi badania TVN TO CAŁY UZNA ZA PRAWDZIWE !!!!
Awatar użytkownika
Badacz

Badacz Śro Cze 20, 2018 3:44 pm

"stah" napisał(a): Ale jak zrobi badania TVN TO CAŁY UZNA ZA PRAWDZIWE !!!!

Nie wiem co chciałeś dokładnie napisać, bo nie jesteś w tym zbyt biegły. Domyślam się jednak co ci się mogło ubzdurać - problem polega na tym, że oprócz Kurskiego nikt nie robi sobie sam takich badań.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Śro Cze 20, 2018 8:04 pm

Nielsen strzelił sobie gola tak mocno zaniżając wyniki oglądalności TVP!!!. Ja mam uwierzyć, że wczoraj Polacy masowo siedzieli przed monitorem TVN i oglądali zamiast meczu kiepściutki serial paradokumentalny o pacjentach trafiających ... do szpitala? Oj, ciekawe dokąd zaprowadzi prezesa Nielsena jego zacietrzewienie i stronniczość ........ Jeszcze kilka takich samobójów poproszę!
Awatar użytkownika
treter

treter Śro Cze 20, 2018 11:35 pm

"Obserwator" napisał(a): Nielsen strzelił sobie gola tak mocno zaniżając wyniki oglądalności TVP!!!. Ja mam uwierzyć, że wczoraj Polacy masowo siedzieli przed monitorem TVN i oglądali zamiast meczu kiepściutki serial paradokumentalny o pacjentach trafiających ... do szpitala? Oj, ciekawe dokąd zaprowadzi prezesa Nielsena jego zacietrzewienie i stronniczość ........ Jeszcze kilka takich samobójów poproszę!

Zaprowadzi najpewniej na emeryturę... ;-)
Awatar użytkownika
Kosymier

Kosymier Śro Cze 20, 2018 11:45 pm

Tylko wyjątkowy imbecyl może podawać takie dane oglądalności zważywszy na czas rozgrywania spotkania. (16,5) .Ludzie w pracy w szkołach na wakacjach itd
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Czw Cze 21, 2018 1:38 am

Moim zdaniem Kurski, jako prezes TVP może podawać dowolne wyniki, nawet takie wyssane z palca i całkowicie niewiarygodne, ponieważ, podaje je wyłącznie do wiadomości NadNaczelnika Państwa, PrezyPremiera Jarosława Kaczyńskiego i jego świty.

Wszyscy inni doskonale wiedzą, że te liczby są z kapelusza i nie mają żadnej wartości.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości