WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
takie tam...

2,15 mln widzów „The Voice Kids”. TVP2 wiceliderem rynku

takie tam... Śro Sty 03, 2018 2:46 am

Lepszy było oglądać talent-show w TVP2 "The Voice Kids" niż film "Kevin sam w domu" w Polsacie - czyli niekończące się reklamy przerywane filmem... Jeszcze co do "The Voice Kids" w TVP2 - dlaczego osoby prowadzące i oceniające w tym programie potrafią przepuścić niekiedy jakieś dziecko które gorzej wypadnie i śpiewa niż jakaś inna młoda osoba której wypadła gorsza do zaśpiewania piosenka - ale było lepsza niż właśnie jakaś inna przepuszczona dalej młoda osoba - na przykład nie przepuszczenie dalej tego chłopca Remek Janicki...
Awatar użytkownika
Marek

Re: 2,15 mln widzów „The Voice Kids”. TVP2 wiceliderem rynku

Marek Śro Sty 03, 2018 9:54 am

Dlaczego nie podajecie danych dla grupy 16-49?
Awatar użytkownika
anna

anna Czw Sty 04, 2018 11:55 am

Kolejny idiotyczny program z udzialem falszujacych dzieci. Zenada.
Awatar użytkownika
faraon

faraon Czw Sty 04, 2018 4:33 pm

Mam propozycję zamiast wypisywania bzdur to przestaw na inny kanał . żenująca jest twoja wypowiedz że zamiast wypisywania są równie idiotyczne programy ż udziałem fałszujących .
Awatar użytkownika
Dorota

Dorota Wto Sty 09, 2018 10:34 am

Ja nie rozumiem jury. Ten Remek Janicki zaśpiewał najlepiej.Ma chłopak głos, który wzbudza emocje i porusza serca. A o to chodzi w muzyce. Życzę chłopakowi aby ktoś dostrzegł jego talent i zaparcie.
Zaśpiewał przepięknie.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pią Sty 12, 2018 11:39 am

"anna" napisał(a): Kolejny idiotyczny program z udziałem fałszujacych dzieci. Żenada.
Aniu, chyba nadajemy na tych samych falach, bo też nie rozumiem wgl zachwytów nad tym formatem (tak samo jak nad quizem "Ściana, wygraj marzenia!" w programie 1! :P)... a poza tym moja mama ma takie samo imię jak Ty! :))
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Sty 13, 2018 9:40 pm

Nie wiem o co chodzi czemu w większości przechodzą tylko śpiewający zagraniczne piosenki. Czemu polskie piosenki są dyskryminowane
Awatar użytkownika
jacek nie cygan

jacek nie cygan Sob Lut 03, 2018 11:18 pm

Żenada. Dzieci może utalentowane, ale zachowują się jak dorośli. Zupełnie odwrotnie z dorosłymi, którzy zachowują się jak dzieci.
Awatar użytkownika
Zadowolona

Zadowolona Nie Lut 25, 2018 12:15 am

Dziekuję za świetny program,jestem mega zachwycona a moje serce skradł Antek ☺ Poprostu jest moim idolem .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bknaubtoney oraz 5 gości