[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Pułapka” hitem TVN. 2,6 mln widzów pierwszego odcinka

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fan

„Pułapka” hitem TVN. 2,6 mln widzów pierwszego odcinka

fan Pon Wrz 10, 2018 12:46 pm

TVN znowu udowania, że seriale są jego najmocniejszą stroną. Oby tak dalej!
Awatar użytkownika
max

Re: „Pułapka” hitem TVN. 2,6 mln widzów pierwszego odcinka

max Pon Wrz 10, 2018 12:46 pm

Świetny wynik, jak na porę emisji, dzień i konkurencję, brawo:)
Awatar użytkownika
tom

tom Pon Wrz 10, 2018 12:55 pm

oglądałem - dla mnie niezłe. Z reguły pierwszy odcinek zniechęca i trzeba wytrzymać do kolejnego. Wówczas ogladam całą serię. W tym przypadku już pilot był całkiem niezły. Klimat belfra?
Awatar użytkownika
Adik1148

Adik1148 Pon Wrz 10, 2018 12:57 pm

Wcale się nie dziwię ! Rewelacyjny serial
Awatar użytkownika
seriale w tvn są słabe

seriale w tvn są słabe Pon Wrz 10, 2018 12:59 pm

Seriale w TVN są słabe - to jest moja opinia. Super zrealizowany serial można znaleźć na przykład tylko platformie Netflix. Bardzo lubię TVN i jego stacje tematyczne - ale seriale w TVN są słabe, nudne, wiele w nich błędów, głupich zagrań co mnie denerwuje (...) takie mam też już odczucia po obejrzeniu tylko z ciekawości pierwszego słabego serialu "Pułapka". Kiedyś dawno TVN potrafił zrobić dobry serial jak "Kriminalni".
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Wrz 10, 2018 1:11 pm

biedny szczurek, już w 1 odcinku zakończył swój żywot będąc zagryzionym przez psy
Awatar użytkownika
....

.... Pon Wrz 10, 2018 1:34 pm

No i w końcu jakiś ciekawy serial
Awatar użytkownika
lili

lili Pon Wrz 10, 2018 1:38 pm

Serial na prawde dobry. Najbardziej mnie ujęły te sceny w bidulu. Aktorka kóra gra Ewe jest fan tastyczna, ale w niektórych scenach trocę przesadziła z emocjami.
Awatar użytkownika
Grażynka

Grażynka Pon Wrz 10, 2018 1:55 pm

Świetnie się zapowiada. Pierwszy odcinek bardzo ciekawy. TVN pokazuje że umie jeszcze robić dobry film. Powrót odwróconych na wiosnę. I jeszcze dobrze by było jakby wrócili kryminalni. Jeden z najlepszych seriali telewizji TVN. A wiernych widzów i fanów tego jest bardzo dużo. Panie Miszczak pomyśl pan nad tym. Zamiast ściągać te nic nie warte paradokumenty
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Pon Wrz 10, 2018 2:04 pm

Nie oglądam TVN bo tam NIC nie ma ciekawego same gnioty
Awatar użytkownika
Katka

Katka Pon Wrz 10, 2018 2:22 pm

Pierwszy raz widziałam, żeby ktoś zamontował w pokoju hotelowym zasuwkę w toalecie od zewnątrz (scena kiedy Ewa Maj ucieka przez okno zamykając pisarkę w toalecie)
Awatar użytkownika
lc76

lc76 Pon Wrz 10, 2018 2:27 pm

Obraz domu dziecka jest nieprawdziwy, takich "biduli" już nie ma!!!
Awatar użytkownika
Tup

Tup Pon Wrz 10, 2018 2:28 pm

Ej ej, to czy to jest hit zobaczymy po 2-3 odcinkach ;) Nie sztuką jest zebrać duzą widownię pierwszym odcinkiem.
Awatar użytkownika
Harry

Harry Pon Wrz 10, 2018 2:28 pm

Nielsen stanął na wysokości zadania...
Awatar użytkownika
malowanietrawynazielono

malowanietrawynazielono Pon Wrz 10, 2018 2:39 pm

a tymczasem na portalach: Miało być polskie "Siedem". Na razie jest raczej "jeden". "Pułapka" TVN zawodzi na całej linii
W tej historii nic nie jest takie, jak się wydaje. Na przykład puste szklanki, za pomocą których styrana... ---piar TVN-u działa wszędzie gdzie się da malują trawę na zielono
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości