WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

2,8 mln zł kary dla PKO BP za „Max pożyczkę, mini ratkę”

ja Wto Sty 15, 2013 1:12 pm

I bardzo dobrze, że ukarali PKO BP. Mnie też oszukali. Przez nich miałam problem z wzięciem kredytu hipotecznego. Nie chcieli mi dać potwierdzenia zamknięcia konta,odesłali do placówki oddalonej o 200 km dalej, a w rezultacie, nie zamkneli, a po roku musiałam zapłacić prawie 200 zł za kolejne zamknięcie.
Awatar użytkownika
drukarz

Re: 2,8 mln zł kary dla PKO BP za „Max pożyczkę, mini ratkę”

drukarz Wto Sty 15, 2013 4:23 pm

A Marszał cały czas dumny ze swojej strategii reklamowej - czyli wielka forsa na TV i Majewskiego. Niech policzy koszt pozyskania 1 klienta chyba najwyższy w Europie.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Sty 15, 2013 6:12 pm

Ważne, że Szymuś kaskę wziął, a lemingi płacą- pocieszeniem jest, że coś podobnego mające SA w nazwie jest jeszcze gorsze- klient jest olewany dopóki spłaca kredyt, a jak spłaci rozpoczyna się taniec i czarowanie.
Awatar użytkownika
B21

B21 Wto Sty 15, 2013 6:51 pm

drukarz napisał(a):A Marszał cały czas dumny ze swojej strategii reklamowej - czyli wielka forsa na TV i Majewskiego. Niech policzy koszt pozyskania 1 klienta chyba najwyższy w Europie.

CIEKAWE ILU NOWYCH KLIENTOW ZA PIENIADZE ZAINWESTOWANE W MAJEWSKIEGO, POZYSKALBY ALIOR - TO BYLOBY BARDZO CIEKAWE
Awatar użytkownika
Aprila

Aprila Śro Sty 16, 2013 9:43 am

Zdaję się, że reklama z zasady mówi o zaletach produktu. Przecież bank nie będzie wydawał pieniędzy po to, aby wskazywać słabsze punkty swojej oferty. To klient powinien zadać sobie minimum trudu, przed podpisaniem umowy kredytowej i sprawdzić wszystko w regulaminie i tabeli opłat. Może też o wszystko spytać pracownika i ten ma obowiązek podać wszystkie istotne informacje. Na pewno banki odwołają się od decyzji UOKiK, bo sprawa nie jest jednoznaczna. To wygląda tak, jakby Urząd Antymonopolowy starał się zmusić banki, by ich reklamy przestały być reklamami!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości