WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Roland

"2 x Więcej na konto" - zawsze podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę

Roland Pią Maj 25, 2012 8:58 am

bingo i to sie nazywa odswiezenie oferty, moze nie rewolucja bo jest to rozszerzenie poprzednich promocji, ale i tak jest dobrze, dla osob wykupujacych pakiety internetowe swietne rozwiazanie.
Awatar użytkownika
paweł

Re: "2 x Więcej na konto" - zawsze podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę

paweł Pią Maj 25, 2012 2:51 pm

ale dlaczego promocyjne złotówki zużywają się w drugiej kolejności?
trzeba pilnować dat co mnie strasznie wkurza. generalnie stare podwójne doładowania były lepsze ale nie narzekam bo i tak jest całkiem niezła oferta, no i zasięg oraz jakość rozmów t-mobile są o niebo lepsze od play i piszę to z własnego doświadczenia. przeniosłem numery do play i teraz wracam do t-mobile, a konkretniej heyah bo heyah jest ok a po drobnych poprawkach kosmetycznych obsługi online i wprowadzeniu obsługi klienta w salonach t-mobile heyah byłaby super, oczywiście łącznie z podobnym podwajaniem doładowań
Awatar użytkownika
Laurencjo

Laurencjo Pon Maj 28, 2012 5:28 pm

Kicha. Tracimy roczną ważność konta, wykorzystywane są w pierwszej kolejności środki na głównym koncie! A do tego wszystkiego jeszcze, bonusowa kwota ma tylko ważności maksymalnie 21 dni! Czyli trzeba się spieszyć, aby wygadać wszystko na swoim koncie, bo inaczej dodatkowe minutki nam przepadną. Oferta ma wymusić jedynie częste doładowywanie, więc jest na niekorzyść dla przeciętnego użytkownika.. Ha...kiepska promocja.
Awatar użytkownika
Doser

Doser Śro Maj 30, 2012 9:14 am

Laurencjo dlatego to jest dobra opcja dla internetowych gdzie pakiet ma się praktycznie za free, co do doładowań to ja rok wychodzących miałem jeszcze przed wprowadzeniem rocznej ważności konta dla wszystkich :) część osób naprawdę doładowuje za 25zł i więcej na miesiąc :)
Awatar użytkownika
Piotr Rzok

Piotr Rzok Śro Maj 30, 2012 10:00 am

T-MOBILE wiele krzyku o nic, Tuskowe obiecanki bez pokrycia. Wielkie HALLO, a tak naprawdę cyckanie klienta i robienie mu wodyz mózgu. ERA podchodziła do klienta uczciwie. Tylko czekam aż wygasną moje zobowiązania i pa.
Awatar użytkownika
szybki

Re: szmira

szybki Czw Maj 31, 2012 5:04 pm

Większej tandety nie widziałem i nie słyszałem doładowanie do dupy
Awatar użytkownika
tadeusz

tadeusz Sob Cze 02, 2012 2:19 pm

Ja tam wolę doładowania, które cyklicznie pojawiają się w Heyah - tam zwykle masz minimum 30 dni do wykorzystania zyskanej kwoty, a nie tu 5, tu 10, i jeszcze z anulowaniem innych pakietów promocyjnych.
Awatar użytkownika
aga

aga Sob Cze 02, 2012 7:47 pm

Dawna promocja była lepsza. Teraz pierw tracę środki z głównego konta, a dopiero później te z promocji i mam tylko na to maksymalnie 3 tygodnie. Chyba,że znowu skorzystam z promocji, to mi wydłużą ważność konta na kolejne 3 tygodnie, a jak nie to zostaje bez środków na koncie. Promocja do d..y!!!!!!!!
Awatar użytkownika
darek

darek Nie Cze 03, 2012 1:33 pm

Tą promocje niech sobie wsadzą głęgoko w D.....PE.Kiedys byla lepsza.
Awatar użytkownika
niezdziwiony

niezdziwiony Pon Cze 04, 2012 10:05 am

I o to chodzi, teraz jeszcze czekamy na podwójne w Heyah :)
Awatar użytkownika
daniel

daniel Wto Cze 05, 2012 1:14 pm

Ta pseudo " promocja" ma na celu podwójnie opróżnić kieszenie klientów, a podwoić wpływy T MOBILE! .T MOBILE zaczyna traktować swoich klientów, jak idiotów. Drogi operatorze , ludzie w Polsce naprawdę potrafią myśleć i liczyć!
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Wto Cze 05, 2012 1:55 pm

Jeżeli dobrze zrozumiałem regulamin promocji to ta promocja promuje operatora a nie użytkownika telefonu. Przykładowo, jeżeli wpłacałem na kartę 25 zł co miesiąc to teraz po podwójnym doładowaniu chcąc skorzystać z oferty będę musiał "wydzwonić 75 zł w 3 tygodnie" bo kwota promocji dostępna jest po opróżnieniu konta głównego i termin jej ważności to 3 tygodnie. To chyba żart operatora albo ja źle zrozumiałem ofertę.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Śro Cze 20, 2012 12:19 am

Słyszę w reklamie telewizyjnej: T-mobile podwaja KAŻDE doładowanie. Doładowuję i... nic. Choć słowo KAŻDE jest jednoznaczne. W reklamie powinno więc być NIE KAŻDE. A skoro jest KAŻDE, to znaczy, że zostałam oszukana. Bo KAŻDE to nie NIEKTÓRE (tylko te poprzedzone aktywacją czegoś tam...). Po ośmiu latach w Erze przyszła pora na rozstanie się z jej następcą-oszustem.
Przykro mi!
Awatar użytkownika
jan

jan Nie Cze 24, 2012 9:31 am

ERO WROC ..........................PRZEPRASZAMY...................................
Awatar użytkownika
MAX

MAX Nie Cze 24, 2012 9:38 am

coraz wiecej oszustow i naciagaczy wtym naszym kraju ale najgorsze jest to ze nikt z tym nic nie robi ...bezradnosc organow scigania a moze przyzwolenie ktos za tym stoi.............hanba
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości