WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wielbond

“20 m² Łukasza” - gwiazdy w talk-show nagrywanym w kawalerce (wideo)

wielbond Czw Maj 17, 2012 11:38 am

robienie filmu fabularnego iphonem bylo duzo lepszym pomysłem, no chyba ze Pan Łukasz celuje w niszę, w której nie ma jeszcze talk show dla g.jów, to faktycznie może być pomysł.
Awatar użytkownika
Sic

Re: “20 m² Łukasza” - gwiazdy w talk-show nagrywanym w kawalerce (wideo)

Sic Czw Maj 17, 2012 12:28 pm

Niski poziom profesjonalizmu prowadzącego,brak umiejetności zadawania pytań,mała charyzma...sukcesu nie wróżę
Awatar użytkownika
ąę - gwiązdęczka

ąę - gwiązdęczka Czw Maj 17, 2012 1:02 pm

dokładnie, żenada na kółkach, proszę nie wyginać tak nadgarstkami... ą, ę...
Awatar użytkownika
k

k Czw Maj 17, 2012 1:28 pm

prowadzenie czegokolwiek w dresie z polamanymi nadgarstkami nie moze sie udac..
Awatar użytkownika
Ula

Ula Czw Maj 17, 2012 1:48 pm

Co za zenada!!!!
Awatar użytkownika
herta

herta Czw Maj 17, 2012 2:11 pm

Szczerze to nie jest temat na newsa do .... zastanawiam się czyim znajomym jest ten bobek z grzywką
Awatar użytkownika
N=Jestem na nie

N=Jestem na nie Czw Maj 17, 2012 10:54 pm

Pomysł zacny, czołówka udana, reszta do kitu. Absolwent dziennikarstwa bez talentu prowadzenia konwersacji, nudne, chyba marnie przemyślane pytania,brak umiejetności ciągniecia za język no i glupie odpowiedzi, ale to już wina gościa. Chyba miało być bez tabu, wyszło płasko, szykował się na "szokujące" pytania, nie dostał odpowiedzi, bo nie umiał go zadać.
Program o niczym, niczego się nie dowiedziałam, nic minie utkwiło, nic nie wniosło.
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Maj 19, 2012 11:56 am

no prosze,zanim ja zabralem sie do tego,on juz zrobil
no,no
wlasna tivi to jest to
Awatar użytkownika
sonia bers

sonia bers Pon Sie 20, 2012 6:48 am

to nie jest program szkoleniowy lecz rozrywkowy i jako taki spełnia swoją misję.
jasne, że poziomem nie wystaje poza Pudelka, ale dokładnie to samo można powiedzieć o programach naczelnych showmenów III RP - Wojewódzkim, Figurskim czy Majewskim.
Awatar użytkownika
mała

mała Nie Lis 25, 2012 2:48 pm

Super pomysł i świetny facet!!!!!
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Lut 06, 2013 3:32 pm

Na poczatku bylam pod wrazeniem, po kilku nastepnych odcinkach jedno mnie znudzilo, zadawania za kazdym razem tego samego pytania:""liubisz sie lansowac, co myslisz o lansowaniu"? ilez mozna, wszystcy juz wiedza ze ty lubisz, i masz wyraznie nadzieje ze to jest twoja droga do sukcesu... jak checsz byc jedna z tych osob ktore sa popularne bo sie pokazuja to nie zle, napewno to zdobedziesz( mylse, ze jakas wpadka by pomogla ci nabrac rozglosu, moze romans z kims znanym) natomiast jesli checsz byc znany z czegos(talenu) to dluga droga przed toba ale powodzenia!!!
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Lut 06, 2013 3:32 pm

Na poczatku bylam pod wrazeniem, po kilku nastepnych odcinkach jedno mnie znudzilo, zadawania za kazdym razem tego samego pytania:""liubisz sie lansowac, co myslisz o lansowaniu"? ilez mozna, wszystcy juz wiedza ze ty lubisz, i masz wyraznie nadzieje ze to jest twoja droga do sukcesu... jak checsz byc jedna z tych osob ktore sa popularne bo sie pokazuja to nie zle, napewno to zdobedziesz( mylse, ze jakas wpadka by pomogla ci nabrac rozglosu, moze romans z kims znanym) natomiast jesli checsz byc znany z czegos(talenu) to dluga droga przed toba ale powodzenia!!!
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Lut 06, 2013 3:33 pm

Awatar użytkownika
kobieta

kobieta Pią Maj 10, 2013 7:10 pm

Łukasz jest po prostu GENIALNY! Inteligentny z poczuciem humoru i baardzo przystojny!Życzę sukcesów!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości