[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 21 marca startuje platforma NC+. Czy zrewolucjonizuje polski rynek?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kt

21 marca startuje platforma NC+. Czy zrewolucjonizuje polski rynek?

kt Śro Mar 20, 2013 7:07 am

mało mnie interesuje czy nc+ wstawi dwusetny kanał czy usunie trzysetny, ale internet by się przydał.
Awatar użytkownika
Yogi

Re: 21 marca startuje platforma NC+. Czy zrewolucjonizuje polski rynek?

Yogi Śro Mar 20, 2013 8:30 am

Kolejna platforma, ktora za duzo... kasy, zaoferuje niewiele
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Śro Mar 20, 2013 9:37 am

Po pierwsze Internet bo wiele osob przejdzie do Solorza z szescioma paszportami.Po drugie powinna byc wywalona Pochanke za denne wywiady,przerywanie rozmowcom i snucie swoich wywodow nikogo nie interesujacych. Widzowie szkielka ciagle dzwonia i ja krytykuja ale męzuś trzyma ja mocno a Pan Miecugow tylko kiwa glową i ramionami potrząsa.Niekiedy poskrobie sie po glowie i koniec. Pochanke dalej siedzi.
Awatar użytkownika
guther

guther Śro Mar 20, 2013 9:47 am

POCZĄTEK KOŃCA TEGO CYRKU !!!!!!!!!!!!!!!ZA ROK BĘDZIE PO NC+!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
privat

privat Śro Mar 20, 2013 9:49 am

"Marek Sowa ... były prezes Agory oraz wiceszef UPC " - dobrze wiedzieć, jakie towarzystwo jest w upc. Po spadku jakości programowej Planete+ już widać, że nic dobrego z tego połączenia nie będzie...
Awatar użytkownika
WartyNurt

WartyNurt Śro Mar 20, 2013 11:36 am

Nasz kapitalizm i religia dopasują się wg potrzeb. Jedno hasło brzmi :im większa konkurencja tym taniej i lepiej dla klienta. Teraz łączy się N z cyfrą+ i o dziwo też będzie lepiej dla abonenta. Widać uzasadnienie każdej sprawy wg potrzeb właścicieli a nie odbiorców.
Awatar użytkownika
max

max Śro Mar 20, 2013 11:36 am

Marek Sowa "od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem telewizyjnym"
Chciałbym przypomnieć debilowi, który to pisał, że cała nasza telewizja ma 60 lat a Sowa zdaje się sporo mniej.
Awatar użytkownika
rafał krawczyk

rafał krawczyk Śro Mar 20, 2013 12:25 pm

Z c+ mam same złe skojarzenia, więc niczego dobrego nie spodziewam spodziewam się po nc+.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Śro Mar 20, 2013 12:37 pm

jeżeli polityka C+ w stosunku do klienta się nie zmieni to nie wróżę kariery, enka wporzo.
Awatar użytkownika
KT

KT Śro Mar 20, 2013 4:58 pm

Sowa ma rację, na samej telewizji nc+ daleko nie zajedzie, to już nie te czasy.
Awatar użytkownika
Oli

Oli Śro Mar 20, 2013 8:14 pm

Ciekawe, bedzie kino polska muzyka na ncplus
Awatar użytkownika
b2q

b2q Czw Mar 21, 2013 8:16 am

Do tej pory byłem abonentem n i powiem szczerze że z tego co czytam o nc+ nic mi się za bardzo nie podoba. Zobaczę co mi zaoferują (mam 2 umowy z n), a jak nic ciekawego za więcej $$ to przechodzę na dvb-t .
Awatar użytkownika
sven

sven Czw Mar 21, 2013 8:46 pm

Beznadzieja wracam do Cyfrowego polsatu
Awatar użytkownika
lucky407

lucky407 Czw Mar 21, 2013 9:21 pm

Masakra. Jestem abonentem N-ki od 4 lat i do tej pory byłem bardzo zadowolony. Płace 68 zł i mam wszystkie kanały N-Premium + HBO , jednak po tym jak zobaczyłem nową"lepszą" ofertę NC+, to się zalamałem. Za podobny pakiet musiałbym zapłacić 199 zł. Poczekam jeszcze na " telefon od konsultanta" z ofertą specjalną ale najprawdopodobniej się pożegnamy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości