WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eroll

23. sezon „Klanu” od 9 września w TVP1. Maria Winiarska i Wojciech Wysocki wracają do obsady

eroll Wto Sie 13, 2019 8:53 am

Hmm przecież bohater grany przez Wysockiego zginął w wypadku. Zmartwychwstanie jak w "Modzie na sukces"?
Awatar użytkownika
gośc

Re: 23. sezon „Klanu” od 9 września w TVP1. Maria Winiarska i Wojciech Wysocki wracają do obsady

gośc Wto Sie 13, 2019 9:26 am

ja protestuje ja nie chce klanu dopiero od 9 września tylko ja chce klan od 2 września bo na polsacie startuje pierwsza miłość a potem jak wy starujecie dopiero tydzień później zdecydowanie nie podoba mi się to i zadam aby pan prezes kurski zmienił zdanie i emitował klan 2 września i inne seriale także 2 września bo 2 września nie ma wakacyjnych powtórek a potem te straty są bardzo duże ze są już nie do odrobienia
Awatar użytkownika
gośc

Re: 23. sezon „Klanu” od 9 września w TVP1. Maria Winiarska i Wojciech Wysocki wracają do obsady

gośc Wto Sie 13, 2019 9:28 am

CHCEMY RAMÓWKI 2 WRZEŚNIA TVP CHCEMY RAMÓWKI 2 WRZEŚNIA TVP
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sie 13, 2019 9:28 am

CHCEMY RAMÓWKI 2 WRZEŚNIA TVP
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sie 13, 2019 9:29 am

Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sie 13, 2019 9:29 am

Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sie 13, 2019 9:32 am

oby się to nie potwierdziło i liczymy że pan prezes zmieni zdanie i będziemy oglądać klan i inne seriale TVP już 2 września
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sie 13, 2019 9:35 am

kto się dołącza do mojego protestu zapraszam
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sie 13, 2019 9:41 am

bardzo lubię pana kurskiego ale jedno jest pewne pan prezes popełnił fatalny błąd ratujmy polskie seriale chcemy 2 września a 9 na pewno nie będzie seriali m jak miłość i o mnie się nie martw powodem jest mecz piłki nożnej wiec trzeba emitować seriale wcześniej 2 września a nie 9 10 czy 16 bo będzie spadek który nie da się już odrobić
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Wto Sie 13, 2019 9:53 am

Klan jest spoko, nazywanie go polską Modą na sukces to jakieś nieporozumienie. Chyba, że chodzi o liczbę odcinków, bo jeśli chodzi o fabułę to zdecydowanie bardziej Modę przypomina Pierwsza miłość i M jak miłość. Tam dopiero jest totalne science fiction. Klan natomiast może i jest na niskim poziomie realizacyjnym, ale aż tak żałosnych wątków jak w Polsacie to nie ma.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sie 13, 2019 9:53 am

chyba nikt nie chce brać ze mną protestu wiec czekam na 9 września a jednocześnie wycofuje moje słowa czekam na klan 9 września
Awatar użytkownika
Jaka

Jaka Wto Sie 13, 2019 9:59 am

Świetnie że wracają ci aktorzy. Za to właśnie szanuję "Klan": to jedyny serial, w którym istotne role odgrywają aktorzy ze starszego pokolenia, a nie tylko młodzi poniżej czterdziestki.
Awatar użytkownika
TVN

TVN Wto Sie 13, 2019 11:02 am

ten serial nie da się już oglądać powinien znikać ekrany Na Wspólnej Lepsze odcinki i emocje są...
Awatar użytkownika
Robok

Robok Wto Sie 13, 2019 11:03 am

TVP to idą do oglądania na psy dobrze nie oglądam TVP seriale i gioty...
Awatar użytkownika
Franek

Franek Wto Sie 13, 2019 11:05 am

nikt nie bedzie oglądać bo robią specjalnie datę na wybory 13 wrzesnia TVP i przestawiają datę porażka oglądalnie tvp
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości