[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „24 minuty” Krzysztofa Skowrońskiego zastąpią „Info newsroom” w TVP Info

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
plusk

„24 minuty” Krzysztofa Skowrońskiego zastąpią „Info newsroom” w TVP Info

plusk Śro Lut 17, 2016 1:09 am

I dla funkcjonariusza SDPiS znalazła się intratna posadka w rządowych mediach.
Awatar użytkownika
Wiktor

Re: „24 minuty” Krzysztofa Skowrońskiego zastąpią „Info newsroom” w TVP Info

Wiktor Śro Lut 17, 2016 1:11 am

Bardzo cieszę się że pan Krzysztof Skowroński będzie prowadził program w TVP INFO.
Awatar użytkownika
plusk

plusk Śro Lut 17, 2016 1:15 am

Brakuje mi w TVP Info POwskich funkcjonariuszy. Muszę zadowolić się TVN 24.
Awatar użytkownika
Cezary

Cezary Śro Lut 17, 2016 1:20 am

Wasze krytyczne komentarze na temat TVP Info sprawiają mi wielki ubaw z was drogie lemingi.
Jesteście bardzo ciężko chorzy na PIS-ofobię.
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Śro Lut 17, 2016 1:21 am

"Krzysztof Skowroński jest założycielem i szefem Radia ZET" - a to ci news!!!

Do dziś myślałem, że założył i kieruje pracami radia Wnet, ale musiałem być w błędzie, skoro branżowy portal tak podaje... ;)))
Awatar użytkownika
Prince Polo

Prince Polo Śro Lut 17, 2016 1:21 am

Jeśli on jest założycielem i szefem radia ZET, to szczęść boże. Kisiela zwalniają, odpowiem Kisielem - "dyktatura ciemniaków"
Awatar użytkownika
Robert

Robert Śro Lut 17, 2016 1:24 am

Nareszcie Krzysztof Skowroński wraca do TVP.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Śro Lut 17, 2016 1:53 am

Obrzydliwe. Ten Skowroński to już jest na dnie.
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Śro Lut 17, 2016 2:40 am

Jak program przekroczy 24 minuty, to z pewnością będzie to wina opozycji.
Awatar użytkownika
jjja

jjja Śro Lut 17, 2016 6:01 am

Fantastyczna wiadomość.Długo można pisać jak znakomitym i charakterystycznym,wytrwałym dziennikarzem jest KS.Ale powinien ten program być jak najdłuższy i więcej w ogóle Go w m.publ.No ale rodzina,obowiązki prezesa i wspaniałe Radio Wnet,+inne obowiązki i przyjemności;doba i tydzień nie z gumy superkosmicznej antygrawitacyjnej,a człek,choć parę ma,tych 20 lat już nie ma,oj nie...Mnie się marzy program SemkiA Kisiela bym nie wyrzucał.
Dajta spokój,po walnięciu się łbem w dno pustego basenu mówi się daleko przytomniej,tak samo przy pisofobii...To już jest pisoskia kaczotermia,szydłowstręt,dudorzyg i co najważniejsze nienawiść...O tej nienawiści niejaka Szymborska pisała,poczytaj wyborco po i nowoczerskiej,bo chyba poetkę znasz...chyba...tak zakłaam,niezwykle optymistycznie,ale uzasadnione to,czy już nie?Za daleko?za optymistycznie?No,ale nieraz się pochylam nad tematem nieprawdopodobnej nienawiści i pogardy przy jednoczesnym omijaniem faktów i zarzucaniem tego samego innym,którzy się z nimi nie zgadzają,więc nie będę odpłacać tym,co mnienie miłe,poza tym szkoda nerwów;to zresztą bardziej dotyczy wpisów pod innymi newsmai,tu to szmer strumyka na razie.Cóż,jeśli ktoś nie docenia klasy Skowrońskiego,jego strata;a lubić nie musi,czy uważać za obiektywnego,oglądać też nie.Fobie mogą być rózne i o różnym stopniu zaawansowania,ale naprawdę myślę,że pisofobia to tylko podstawa tych dalszych konsekwencji,skutków i chorób;no nie da się zwyczajnie skrytykować,sprzeciwić,zaprzeczyć,czy nie lubić...NIeee...po nabyciu pisofobii do tycg pisoskich...ale może iluś się wyleczy,przejrzy,pojmie i zacznie rozumować,krytykować,oceniać,traktować rywali,przeciwników,normalnie,cokolwiek to znaczy...albo wręcz przejrzą co do faktów i przyznają rację...życzę tego, albo tego pierwszego,albo choć cząstki.Naprawdę życzę wiem,że interpretacje oceny są różne,nieraz bardzo od siebie odległe z różnych powodów;ale to jednak co innego,choćby nie wiem jak było pojemne.
NO i czy tych reklam jednak będzie mniej czy n ie?przecie te filmy reklamowe wieczorne to koszmar,no ale chyba niestety zostaną;podejrzewam,że dalsze zmiany jeśli będą i jeśli oczywiście okoliczności pozwolą,będą jesienią,albo za rok;na razie wiele z nich podoba mi się,głównie personalnych,ale niektóre tak sobie,a innych mi zdecydowanie brak,no ale poczekamy ocenimy,a Skowrońskiemu życzę jak najdłuższej bytności w m.publicznych.Choć gdyby zarzucił poranek wnet byłaby to ogromna strata,i ryzyko za duże,lepiej nie.To zbyt ważna i za dobra audycja i potem jakby co,od nowa...
Awatar użytkownika
TFM

TFM Śro Lut 17, 2016 6:54 am

A co z Panią Hejke? Taka oddana. Kiedy pojawi się w tvpis? Skowroński powinien prowadzić poranek. Raz w tygodniu to za mało. Apeluje o zmianę nazwy tv partyjnej. Szkoda marki tvp.
Awatar użytkownika
Foksal

Foksal Śro Lut 17, 2016 9:24 am

Wreszcie Skowron został nagrodzony! Tyle starań nie mogło pójść na marne. Pierwszym gościem JK czy Czabański?
Awatar użytkownika
kuzynka

kuzynka Śro Lut 17, 2016 9:35 am

ale się chłop ucieszy, bo ego i ambicja jest wielka , a do tej pory mu nie idzie. Teraz Krzysiu w telewizji będzie się widział , bo nagrywarka będzie w domu cały czas włączona. Ratuj się kto może
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Lut 17, 2016 9:54 am

Musiał dostać intratną posadę.
Awatar użytkownika
Prawdziwy Polak

Prawdziwy Polak Śro Lut 17, 2016 10:07 am

facet, który nie ma pojęcia o rzetelnym dziennikarstwie będzie miał swoje 24 minuty w pisiakowej TVP... ha, ha, ha! Dlatego przestałem oglądać TVP, by nie widzieć i słyszeć ujadania wściekłych psów...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości