WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel.

241 skarg do KRRiT na program „Królowe życia” w TTV

Pawel. Czw Sty 20, 2022 8:28 am

Ja rozumiem TTV z programami tolerancyjnymi,ale nie dla kryminalistów i osób z zarzutami.
Awatar użytkownika
Jarek

Re: 241 skarg do KRRiT na program „Królowe życia” w TTV

Jarek Czw Sty 20, 2022 9:15 am

Dlaczego pan śpiewak nie poskarży się na codzienną truciznę wylewającą się z tvp info.Proszę mi odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Czw Sty 20, 2022 11:35 am

Brawo. Nie powinno być tolerancji dla przestępców brylujących na salonach.
Awatar użytkownika
michał 87

michał 87 Czw Sty 20, 2022 11:38 am

O ile wiem to w Królowych Życia nie ma żadnej prowadzącej ,ale fakt faktem nie wiem na czym polega fenomen pani Dagmary ze tle lat ją promują.Sam program wydaje mi się coraz bardziej sztuczny i ustawiany.
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Czw Sty 20, 2022 12:26 pm

Przed babę joanna lichocka niech ona znika telewizji
Awatar użytkownika
Tobiaszek

Tobiaszek Czw Sty 20, 2022 12:26 pm

Ta baba nie ma zielonego pojęcia programie i jeszcze kłopoty robi joanna lichocka
Awatar użytkownika
Krzemionka

Krzemionka Czw Sty 20, 2022 1:56 pm

Jan Śpiewak nie jest z mojej bajki, ale także nie wiem co ludziom podoba się w tym programie, że ma taka oglądalność.
Nie rozumiem po co w ogóle powstał. Oglądając fragmenty zawsze miałam poczucie, że jest strasznie sztuczny - ustawiony. Te różne sceny udające spontaniczne sytuacje są żenujące. Naprawdę ludzie wieżą, ze przy "kłótni kochanków" przypadkowo była kamera, a uczestnicy nie są świadomi jej obecności? Tam jest naprawdę złe "aktorstwo".
Moja bogobojna bratowa jest fanką tego programu, dlatego próbowałam zrozumieć co ona w tym widzi i nadal nie rozumiem.
Nie rozumiem też kierownictwa TTV, dlaczego coś takiego wymyślili? Czy tylko kasa ma się zgadzać?
Awatar użytkownika
kacper3100

kacper3100 Czw Sty 20, 2022 2:42 pm

Wreszcie mój ulubiony program zleci z anteny.
Awatar użytkownika
m

m Czw Sty 20, 2022 4:04 pm

"Krzemionka" napisał(a): Jan Śpiewak nie jest z mojej bajki, ale także nie wiem co ludziom podoba się w tym programie, że ma taka oglądalność.
Nie rozumiem po co w ogóle powstał. Oglądając fragmenty zawsze miałam poczucie, że jest strasznie sztuczny - ustawiony. Te różne sceny udające spontaniczne sytuacje są żenujące. Naprawdę ludzie wieżą, ze przy "kłótni kochanków" przypadkowo była kamera, a uczestnicy nie są świadomi jej obecności? Tam jest naprawdę złe "aktorstwo".
Moja bogobojna bratowa jest fanką tego programu, dlatego próbowałam zrozumieć co ona w tym widzi i nadal nie rozumiem.
Nie rozumiem też kierownictwa TTV, dlaczego coś takiego wymyślili? Czy tylko kasa ma się zgadzać?

A dlaczego w każdym domu leży książka Masy i Dziewczyny z Dubaju, a nie wspomnienia Powstańców? I dlaczego film PT Andersona ma 30k widzów, a Vegi 3 mln?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości