WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Łukasz

25 października Xiaomi pokaże smartfon Mi Note 2 z ekranem 5,7 cala i 6 GB RAM-u

Łukasz Wto Paź 18, 2016 9:01 am

mam redmi note 3 pro. Najlepszy sprzęt jaki miałem do tej pory. Oczywiście fani samsunga czy jabłuszka zaraz na mnie naskoczą ale gadżeciarzem nie jestem, nigdy nie płaciłem za logo (elektronika, ciuchy) tylko patrzyłem na jakość. A tutaj jakośc jest rewelacyjna.
Awatar użytkownika
Luk

Re: 25 października Xiaomi pokaże smartfon Mi Note 2 z ekranem 5,7 cala i 6 GB RAM-u

Luk Wto Paź 18, 2016 9:55 am

Łukasz --> potwierdzam, najlepszy smartfon, jaki miałem do tej pory.
Awatar użytkownika
Damian

Re: 25 października Xiaomi pokaże smartfon Mi Note 2 z ekranem 5,7 cala i 6 GB RAM-u

Damian Wto Paź 18, 2016 11:21 am

Potwierdzam, co prawda ja mam większą wersje czyli mi maxa ale jest to naprawdę mistrzostwo cena/jakość
Awatar użytkownika
wujas mariusza

wujas mariusza Śro Paź 19, 2016 6:50 pm

Ciekaw jestem jak pójdą inne znane marki w dół jak wreszcie pojawią się w dystybucji media expert te xiaomi. Póki co na stronie już są ale jako niedostępne. Normalnie nie mogę się doczekać
Awatar użytkownika
abigejl

abigejl Pią Paź 21, 2016 12:37 pm

"wujas mariusza" napisał(a): Ciekaw jestem jak pójdą inne znane marki w dół jak wreszcie pojawią się w dystybucji media expert te xiaomi. Póki co na stronie już są ale jako niedostępne. Normalnie nie mogę się doczekać

Już są normalnie, przynajmniej na ich sklepie internetowym, bo w stacjonarnym jeszcze nie byłem
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości