WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ruda

250. odcinek „Kuchennych rewolucji” w TVN. „Sukces programu zawdzięczamy Magdzie Gessler”

Ruda Śro Kwi 10, 2019 8:28 am

Szacun dla producentów, że potrafią utrzymać zainteresowanie czymś takim na tak długo. Ewolucja w Rewolucji robi wrażenie - teraz jest to jakiś poradnik psychologiczny z elementami bicia szkła prowadzony z powodzeniem przez psycholog-amatorkę.
Awatar użytkownika
gwiazdkamichelina

Re: 250. odcinek „Kuchennych rewolucji” w TVN. „Sukces programu zawdzięczamy Magdzie Gessler”

gwiazdkamichelina Śro Kwi 10, 2019 8:58 am

Kreatorka smaku, a jej produkcja kreuje to co wychodzi z drugiej strony układu pokarmowego
Awatar użytkownika
xxx

Re: 250. odcinek „Kuchennych rewolucji” w TVN. „Sukces programu zawdzięczamy Magdzie Gessler”

xxx Śro Kwi 10, 2019 9:29 am

Mogliby zrobić specjalny, 250. odcinek, w którym przeprowadza rewolucje w swoich restauracjach.
Awatar użytkownika
Lula

Lula Śro Kwi 10, 2019 9:35 am

Suweren uwielbia chamstwo, wrzaski , upokarzanie ludzi i rozczochrane włosy nad garnkami .Stąd taka oglądalność.
Awatar użytkownika
track

track Śro Kwi 10, 2019 10:15 am

Program w którym poniżanie ludzi jest na porządku dziennym. Nie wiem z czego się cieszyć.
Awatar użytkownika
Ja_2019

Ja_2019 Śro Kwi 10, 2019 10:32 am

@track, a nie czujesz się poniżany mając świadomość z czego ci ludzie gotują i jaki mają syf w swoich restauracjach? Ja bardzo.
Awatar użytkownika
Grzesiek

Grzesiek Śro Kwi 10, 2019 11:19 am

Królowa jest tylko jedna Magda :-) brawoo TVN nikt nie pokona Rewolucje niż TVP nuda i nuda jak flaszki olejem. Brawo TVN :-) wszyscy oglądają Kuchenne Rewolucje
Awatar użytkownika
My

My Śro Kwi 10, 2019 4:31 pm

A kto te g.... ogląda nawet jak przez przypadek ta g ...be zobaczę to mnie na wymioty szarpie
Awatar użytkownika
dotrolla

dotrolla Śro Kwi 10, 2019 4:54 pm

"Grzesiek" napisał(a): Królowa jest tylko jedna Magda brawoo TVN nikt nie pokona Rewolucje niż TVP nuda i nuda jak flaszki olejem. Brawo TVN wszyscy oglądają Kuchenne Rewolucje

Weź zmień płytę, nicku nie musisz, bo i tak idzie poznać, że to ty. Flaszki to się możesz napić, jak już to "flaczki".
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Kwi 10, 2019 7:04 pm

Oglądając program począwszy od trzeciego sezonu (pierwszy i drugi sezon nadrobiłem jak były powtórki) nie rozumiem niektórych właścicieli których krytykują ją że ona wyssała z palca opinie że takie danie nie smakuje. To mnie denerwuje i po co oni komentują , trzeba było dokładnie przemyśleć. Natomiast jeśli chodzi o pozytywy Magda Gessler i jej działania w programie dla mnie są dobre. Nie myślę co się stanie gdy Madzi zabraknie bądź kto ją zastąpi albo jak tvn zrezygnuje z programu. Ten program jest kultowy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości