[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „#25latPolsat” - Telewizja Polsat świętuje 25-lecie istnienia. Maryla Rodowicz gwiazdą gali

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ojro

„#25latPolsat” - Telewizja Polsat świętuje 25-lecie istnienia. Maryla Rodowicz gwiazdą gali

ojro Wto Gru 05, 2017 1:13 pm

Czy za możliwość obejrzenia gali w telewizji trzeba będzie ujścić dodatkową opłatę?
Awatar użytkownika
Gość

Re: „#25latPolsat” - Telewizja Polsat świętuje 25-lecie istnienia. Maryla Rodowicz gwiazdą gali

Gość Wto Gru 05, 2017 1:14 pm

Kto pamięta paszport polsatu?
Awatar użytkownika
iplax

Re: „#25latPolsat” - Telewizja Polsat świętuje 25-lecie istnienia. Maryla Rodowicz gwiazdą gali

iplax Wto Gru 05, 2017 1:16 pm

"ojro" napisał(a): Czy za możliwość obejrzenia gali w telewizji trzeba będzie ujścić dodatkową opłatę?

W Ipli - za 39 zł
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Wto Gru 05, 2017 1:24 pm

Kiedy słyszę nazwę Polsat, pierwsze skojarzenia, jakie mam, to denne paradokumenty wypełniające większą część ramówki, tandetne filmidła klasy C i równie tandetny "Świat według Kiepskich". Ale oferta Polsatu jest odzwierciedleniem wymagań masowej widowni. Niewygórowanych wymagań...

Cóż, żyjemy w wolnym kraju i mamy wolny rynek medialny, zatem Polsat też ma prawo nadawać. I choć sam nie jestem widzem Polsatu i się nim brzydzę, nie potrafię mu zarzucić braku profesjonalizmu w robieniu telewizji dla masowej publiczki. A przecież o masową publiczkę powinno chodzić w telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Wto Gru 05, 2017 2:15 pm

A podwyzek nie bylo od 10 lat...
Awatar użytkownika
BKS

BKS Wto Gru 05, 2017 2:22 pm

To pewnie puszczą 5x więcej reklam z tej okazji.
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Gru 05, 2017 4:23 pm

jaki POLSAT taka kampania aż dziwne, że reklamami tego spotu nie przerwali
Awatar użytkownika
Songoku

Songoku Wto Gru 05, 2017 5:04 pm

W Polsacie oglądam tylko "Wydarzenia" i bardzo sobie cenię ten serwis informacyjny, bo jako jedyny stara się być politycznie neutralny. Nie znoszę stronniczych i nieobiektywnych dzienników, bez względu na to której opcji politycznej sympatyzują. Nie znoszę "Wiadomości" za ich skrajną proPiSowskość i nie znoszę "Faktów" za ich skrajną antyPiSowskość. Wolę coś pośrodku i tym czymś są "Wydarzenia", w których nie widać takiego wyraźnego trzymania czyjejś strony w polityce.

Cała reszta Polsatowskiej ramówki jest dla totalnych głąbów i ćwierćinteligentów, więc nie oglądam tam nic więcej niż "Wydarzenia".
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Wto Gru 05, 2017 5:14 pm

@Macieju, żyjemy w wolnym kraju i to cię pewnie bardzo boli. Ale nie martw się, twoja ukochana partia jest bliska przywrócenia komuny. xD
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Wto Gru 05, 2017 5:30 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): @Macieju, żyjemy w wolnym kraju i to cię pewnie bardzo boli. Ale nie martw się, twoja ukochana partia jest bliska przywrócenia komuny. xD

Ani trochę nie boli mnie wolność na rynku medialnym i w niczym nie przeszkadza mi istnienie stacji telewizyjnych, których osobiście nie lubię. Nigdy nie domagałem się odebrania im koncesji czy coś. Po prostu nie muszę ich oglądać, więc nie widzę problemu.

I bez przesady, komuna nie wróci. Jestem tego pewien na 100%.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Gru 05, 2017 6:45 pm

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a):
"Maciej konserwatywny" napisał(a): @Macieju, żyjemy w wolnym kraju i to cię pewnie bardzo boli. Ale nie martw się, twoja ukochana partia jest bliska przywrócenia komuny. xD

Ani trochę nie boli mnie wolność na rynku medialnym i w niczym nie przeszkadza mi istnienie stacji telewizyjnych, których osobiście nie lubię. Nigdy nie domagałem się odebrania im koncesji czy coś. Po prostu nie muszę ich oglądać, więc nie widzę problemu.

I bez przesady, komuna nie wróci. Jestem tego pewien na 100%.

Jak czytam ten komentarz , chciałbym ci doradzić psychiatrę. To jest moja opinia. A jeszcze jedno - Polsat jak i TVN są stacjami komercyjnymi. A TVP zapomniało o tym , że w tym roku świętowało 65 urodziny , a obchody u nich były w cieniu konfliktu.
PS : Popierając PiS popierasz powrót do czasów komunistycznych.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Wto Gru 05, 2017 7:41 pm

"Sebastian" napisał(a): Jak czytam ten komentarz , chciałbym ci doradzić psychiatrę.

Hahahahaha!
Tyle mojego komentarza.

"Sebastian" napisał(a): A TVP zapomniało o tym , że w tym roku świętowało 65 urodziny , a obchody u nich były w cieniu konfliktu.

A czy trzeba hucznie świętować 65. urodziny? To nie są okrągłe urodziny!
55. urodziny w 2007 roku też nie były hucznie obchodzone.
70. urodziny w 2022 roku będą okrągłe i wtedy huczne obchody będą zrozumiałe, ale 65.? Po co?
Stacje komercyjne niech sobie świętują co chcą i kiedy chcą, mogą nawet co roku urządzać obchody.
Ja tam się cieszę, że TVP nie wydawała bez sensu pieniędzy na urządzanie obchodów.

"Sebastian" napisał(a): PS : Popierając PiS popierasz powrót do czasów komunistycznych.

Hahahahahaha, oczywiście ty wiesz lepiej, co ja popieram, a co nie!
Dzięki za ten ubaw! Idę leżeć pod stołem i turlać się ze śmiechu!
Awatar użytkownika
Przemek

Przemek Wto Gru 05, 2017 9:42 pm

25 lat ale reklam :D
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Śro Gru 06, 2017 1:15 am

"Gość" napisał(a): Kto pamięta paszport polsatu?
Ja pamiętam!!! :D
Awatar użytkownika
Lanzarote

Lanzarote Pią Gru 08, 2017 7:17 pm

Polsat to dla mnie po prostu historia polskiej telewizji. Kiepscy to są przecież legenda, ale też były rozmowy Mariusza Szczygła i ten helikopter na dachu wieżowca Polsatu! Do tego Liga Mistrzów, która zresztą wraca od nowego sezonu do Polsatu. No i Mega Hit, co poniedziałek :D
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 109 gości