[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 3,5 mln widzów filmu „TW Bolek” w Jedynce. TVP Info pokonało konkurencję

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wilkołak

Re: 3,5 mln widzów filmu „TW Bolek” w Jedynce. TVP Info pokonało konkurencję

Wilkołak Pią Lut 19, 2016 4:04 pm

No jak u Kiszczakowej była przypadkiem teczka Jarka, to już zapewne dołożyła się do bilansu ciepłowniczego kraju. Za nic nie mam zaufania do IPN-u z wyraźnie prawicowym przechyłem. I to jest ta hipokryzja. Czy była jakaś teczka na jakiegoś prawicowca, nie wiem, ale wiem na pewno, że gdyby była, to została zniszczona. A od Wałęsy żądają pełnej szczerości i spowiedzi. Pokażcie swoje teczki, przeroście, zróbcie sami to, czego wymagacie od innych.
Awatar użytkownika
wczorajszy film dokumentalny był dla starszego pokolenia

wczorajszy film dokumentalny był dla starszego pokolenia Pią Lut 19, 2016 4:09 pm

Młodzi od dawna znają prawde o Bolku,w internecie pełno jest filmów dokumentalnych i wypowiedzi historyków,którzy mówią wprost kim był Bolek i ilu ludzi sprzedał.Młodzi to wiedzą od ładnych kilku lat dzieki internetowi.Ten film wczoraj w TVP był dla starszych ludzi,dla wielu z nich ten film był szokujący.Pewnie byli zdziwieni że MEDIA III RP tak mocno ich oszukiwały.Cóż manipulacjal i propaganda od dziesiątek lat mają się w Polsce świetnie,tu nic się nie zmieniło czy PRL czy to III RP.
Awatar użytkownika
nie ośmieszajcie się LEMINGI

nie ośmieszajcie się LEMINGI Pią Lut 19, 2016 4:15 pm

"Wilkołak" napisał(a): No jak u Kiszczakowej była przypadkiem teczka Jarka, to już zapewne dołożyła się do bilansu ciepłowniczego kraju. Za nic nie mam zaufania do IPN-u z wyraźnie prawicowym przechyłem. I to jest ta hipokryzja. Czy była jakaś teczka na jakiegoś prawicowca, nie wiem, ale wiem na pewno, że gdyby była, to została zniszczona. A od Wałęsy żądają pełnej szczerości i spowiedzi. Pokażcie swoje teczki, przeroście, zróbcie sami to, czego wymagacie od innych.

Widzisz obecny szef IPN został wybrany jeszcze za rządów PO,ale media ci wmówiły że teraz w IPN rządzi PiS.Tak was właśnie urabiają media III RP.Gdybyś nie wiedział PiS nie rządzi wszedzie.NIK,IPN,RPO i w wielu innych urządów i instytucjach rządzą jeszcze ludzie poprzedniej władzy.
Awatar użytkownika
Teraz zobaczymy

Teraz zobaczymy Pią Lut 19, 2016 4:35 pm

...w jakim tempie prezes IPN wyleci ze stołka. Jeśli szybko tzn że PiS boi się "kartonów Kiszczaka"
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSS

rozbawiony socjalistami z piSS Pią Lut 19, 2016 5:39 pm

Zwróćcie uwagę, że propaganda pisuaru to....wzorce żywcem wzięte od komunistów :D Tak w warstwie metodologii, samej metodyki aż po słownictwo. Toż to Gomułka/Cyrankiewicz mogą być dumni. Moczar ma znakomitych naśladowców :) Brawo tvPiS :D :D
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Pią Lut 19, 2016 5:47 pm

Przepraszam, na marginesie tego ognia rozgrywek: a czy jednym z głównych rozgrywających w Magdalence nie był przypadkiem Lech Kaczyński?
Awatar użytkownika
Prawda

Prawda Pią Lut 19, 2016 5:59 pm

Widziecie TVNiaki? :) Prawda się opłaca...pokazujcie prawdę, to i wam będzie rosło :)
Awatar użytkownika
barakuda

barakuda Pią Lut 19, 2016 6:55 pm

Motłoch w Polsce uwielbia oglądać katastrofy, krwawe ofiary wypadków oraz wąchać szambo wylewane na znanych ludzi .Taka cecha narodowa-gnoić swoje autorytety.
Awatar użytkownika
trololo

trololo Pią Lut 19, 2016 7:09 pm

wałęsa obalił legalnie wybrany rząd Olszewskiego aby nie wypłyneły papiery, które teraz ujawniła kiszczakowa. I za to powinien odpowiadać karnie.
Awatar użytkownika
do pseudoprawdy

do pseudoprawdy Pią Lut 19, 2016 8:39 pm

"Prawda" napisał(a): Widziecie TVNiaki? Prawda się opłaca...pokazujcie prawdę, to i wam będzie rosło

Panie prezesie Kurski, więcej szamba, a będzie jeszcze większa oglądalność!
Kogo jeszcze opluć, kogo jeszcze zniszczyć, jakiego osobistego wroga prezesa Polski wykończyć?
A może kolejny raz czyjś dziadek?
Gawiedź czeka na igrzyska. Jak się okazuje rodacy z nieukrywaną satysfakcją patrzą na upodlanie innych. Katolicki kraj... Mój Boże...
A ja pamiętam osamotnionego, dzielnego Wałęsę w stanie wojennym. Nie oplujecie mi go, mali ludzie!
Awatar użytkownika
K.

K. Pią Lut 19, 2016 8:41 pm

Jeśli TVN24 dalej będzie gorące tematy przemilczać, a inne, nieciekawe, sztucznie nagłaśniać, to straci reputację nawet wśród tej resztki przywiązanych do siebie widzów. Już nie w czarno - białych, ale czarnych barwach widzę przyszłość tej niszowej, zdziwaczałej stacji.
Awatar użytkownika
sojusz z barakuda

sojusz z barakuda Pią Lut 19, 2016 8:42 pm

"barakuda" napisał(a): Motłoch w Polsce uwielbia oglądać katastrofy, krwawe ofiary wypadków oraz wąchać szambo wylewane na znanych ludzi .Taka cecha narodowa-gnoić swoje autorytety.

Jakie to cholernie smutne...
Awatar użytkownika
The Ground

The Ground Pią Lut 19, 2016 8:54 pm

Stan wojenny też wprowadzili dlatego, że Wałęsa był ich agentem
Awatar użytkownika
do the ground

do the ground Pią Lut 19, 2016 9:28 pm

"The Ground" napisał(a): Stan wojenny też wprowadzili dlatego, że Wałęsa był ich agentem

Więcej, więcej brunatnych pomyj - pokażcie na co was stać!
Awatar użytkownika
Chcę się płakać

Chcę się płakać Pią Lut 19, 2016 9:43 pm

"donosił na kolegów i brał pieniądze" napisał(a): Ludzie chcą prawdy i dlatego TVP bije konkurencje

W telewizyjnych archiwach są programy z czasu stanu wojennego. Jeszcze bardziej ukazujące prawdę o Wałęsie niż brunatna twórczość Grzegorza Brauna. Panie prezesie Kurski, jakby nie mógł pan znaleźć, redaktor Barański pomoże.
Nigdy panu i pana partyjnym kolegom nie daruję, że czuję się równie okropnie jak w tamtych strasznych latach. To co robicie jest godne najwyższej pogardy. Tak jak wówczas.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości