WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
alt

36.6: TurboDymoMan zawstydza prąd (wideo)

alt Pią Sty 14, 2011 11:35 am

Za duzo tego. Brak pomyslu czy co?
Awatar użytkownika
obserwator

Re: 36.6: TurboDymoMan zawstydza prąd (wideo)

obserwator Śro Sty 19, 2011 12:44 am

Niedobrze się robi od tej tandety!
Awatar użytkownika
kaszmir

kaszmir Czw Sty 20, 2011 1:43 am

Rewelacji to ten spot nie robi ;) Daleko mu do reklam Heyah typu 'stukaj, stukaj aż zdębiejesz' czy 'nawijaj, aż zbaraniejesz' reklamujących swoje stawki. A i nawet podwójne doładowanie Heyah ma lepsze.
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Pią Sty 21, 2011 3:45 pm

Jak dla mnie to TurboDymoMan powinien się wstydzić za siebie :P Reklama IMO średnia, zgadzam się z komentarzem wyżej, że do reklam Heyah to 36i6 daleko, ale może mają swoich odbiorców. Jednak Kot Rysiek, Winston i nowa ekipa reklamówek Heyah to wymiatacze :)
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Sty 24, 2011 11:50 am

Szkoda tylko, że podwójne doładowanie w 36.6 nie zawstydza. Kasa do wykorzystania w 15 dni i tylko na połączenia do Plusa. Jak w Tak Taku robią podwójne doładowanie to nie ma takich ograniczeń :)
Awatar użytkownika
Karmi

Karmi Pią Sie 10, 2012 9:53 am

Plus i wszystkie jego "odłamy" to gówno warte śmieci.Obsługa do niczego,usługi to samo...no i za wszystko płacisz.Nie masz na koncie,nie dostaiesz się do własnej skrzynki pocztowej.Dzwoniąc do obsługi klienta straiłem raz 10zł.Odradzam każdemu...lepszy Orange-zdecydowanie.Plus to po prostu totalne oszustwo i banda nieudaczników.Problemy z zasięgiem,ciągłe awarie systemu,giną pieniądze z konta...dość częste zjawisko.Kiedyś zeżarło mi 30zł po 2 min. połączenia.Gdy udałem się do serwisu stwierdzili że czasem u nich tak się zdarza po czym zwrócili mi wartość konta.Wyjaśnienie jak sam skur...syn.Nie polecam...omijać szerokim łukiem.korzystanie z ich usług to wieczne mordęga i ciąg nerwów.Jeb..ć ich...to po prostu złodzieje.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości