WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
FAN

37 proc. udziału RMF FM w Aglomeracji Śląskiej, Antyradio wiceliderem

FAN Czw Cze 30, 2022 8:46 am

Brawo Radio Silesia - przyjmijcie mnie do pracy
Awatar użytkownika
Niezadwolony pracownik

Re: 37 proc. udziału RMF FM w Aglomeracji Śląskiej, Antyradio wiceliderem

Niezadwolony pracownik Czw Cze 30, 2022 8:49 am

"FAN" napisał(a): Brawo Radio Silesia - przyjmijcie mnie do pracy

Mnie też, właśnie w Radiu Piekary zaczęły się zwolnienia prezenterów /Sebastian M/ aby ukryć niekompetencji dyrekcji.
A to dopiero początek WIELKICH ZMIAN, następny w kolejce jestem Adam G.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Czw Cze 30, 2022 2:43 pm

piekary swego czasu miały (w przeciwieństwie do voxa) całkiem przyzwoity repertuar disco polo i wtedy było 4% słuchalności. obecnie dobór polskich utworów w tej stacji jest fatalny, warto to przemyśleć, bo teraz tylko hello party ratuje to radio.
Awatar użytkownika
Znawca

Znawca Czw Cze 30, 2022 7:12 pm

"kamil" napisał(a): piekary swego czasu miały (w przeciwieństwie do voxa) całkiem przyzwoity repertuar disco polo i wtedy było 4% słuchalności. obecnie dobór polskich utworów w tej stacji jest fatalny, warto to przemyśleć, bo teraz tylko hello party ratuje to radio.

Nie wiem jakie masz standardy ale chyba marne. Prowadzący który ma wadę wymowy raczej nie nadaje się do radia, a jeśli nawet to pierwszą wizytę powinien zaliczyć u logopedy, a nie przed mikrofonem.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pią Lip 01, 2022 1:35 am

"Znawca" napisał(a):
"kamil" napisał(a): piekary swego czasu miały (w przeciwieństwie do voxa) całkiem przyzwoity repertuar disco polo i wtedy było 4% słuchalności. obecnie dobór polskich utworów w tej stacji jest fatalny, warto to przemyśleć, bo teraz tylko hello party ratuje to radio.

Nie wiem jakie masz standardy ale chyba marne. Prowadzący który ma wadę wymowy raczej nie nadaje się do radia, a jeśli nawet to pierwszą wizytę powinien zaliczyć u logopedy, a nie przed mikrofonem.

no marne mam standardy, takie mniej więcej na 2,5% ;)
Awatar użytkownika
Michal

Michal Pią Lip 01, 2022 7:08 am

Nie podoba mi się zmiana muzyczma w Expressie bo zamiast disco polo grają pop który w ciągu doby powtarza się kilkukrotnie,mega biba wieczor też nie ma nic wspólnego muzycznie z tym co grali wczesniej
Awatar użytkownika
M

M Pią Lip 01, 2022 11:18 am

Express słynął z tego że nie nudziło się muzycznie bo kazdy kawałek lecial raz na tydzień albo rzadziej oprócz nowych piosenek bo wiadomo że gra się je częściej,ale jak dwa razy na dzień codziennie leci dla masz stajla albi ich troje bo wszystko to co kocham to ja nie dam rady,słuchalność jaka to jest ale przez słaby nadajnik a nie przez muzykę a te zmiany które zrobili jeszcze bardziej dobije sluchalnosc
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości