[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 406 tys. widzów „Big Brothera” w TVN7. Hitem odcinek z Magdą Gessler

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kr

406 tys. widzów „Big Brothera” w TVN7. Hitem odcinek z Magdą Gessler

Kr Pon Wrz 30, 2019 6:25 am

Zejdzie z anteny jak hipnoza ?!
Awatar użytkownika
ja

Re: 406 tys. widzów „Big Brothera” w TVN7. Hitem odcinek z Magdą Gessler

ja Pon Wrz 30, 2019 7:01 am

i to na tyle na ile stać obecną kreację w grupie TVN.
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Pon Wrz 30, 2019 7:35 am

To już ostatnia edycja BB na TVN7.
Wśród szefostwa TVN widać brak pomysłów na nowe kanały czy produkcje. Dźwięk sie, że jeszcze nie zakupili praw do Amazing Race, Survivora czy hiszpańskiego lub niemieckiego Rolnik szuka żony. Sprawdzone formaty mogłyby robić im oglądalność
Awatar użytkownika
Do Virtu

Do Virtu Pon Wrz 30, 2019 8:28 am

Podrobke Survivor miałeś na Polsacie dwa lata temu jako Wyspę przetrwania i wyniki były tak „imponujące” że program spadł z anteny po jednym sezonie, swego czasu TVN emitował też Wyspę Robinson z Urbańskim jako prowadzącym i program okazał się zbyt kosztowny do dalszej emisji, po prostu polski widz nie jest przyzwyczajony do reality show na krańcach świata, a ci do Rolnika to ten program nie wpisuje się w „klimat TVN” - oni są nastawieni na innego odbiorcę - czerpią zyski z mieszkańców wielkich miast stąd ten plastik fantastik w każdej produkcji 😉
Awatar użytkownika
Magic

Magic Pon Wrz 30, 2019 8:29 am

Nawet lesbijski romans nie pomógł, hmmmm ciekawe
Awatar użytkownika
Spike

Spike Pon Wrz 30, 2019 8:32 am

Gdzie Miszczak nie może tam Gesslerową pośle, ale nawet ona tego nie uratuje😉
Awatar użytkownika
Arszlo

Arszlo Pon Wrz 30, 2019 8:59 am

To chyba ta mityczna "klątwa Filipa".
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Pon Wrz 30, 2019 9:04 am

Ja tu sugeruję emitowac oryginalne wersję Survivora lub Amazing Race. W niemieckim rolniku akcja rozgrywa się m.in. w Namibii, Kanadzie i Lichtensteinie. Oczywiście to nie są programy na główną antenę TVN, ale dla TVN7 lub TTV już jak najbardziej tak
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Wrz 30, 2019 9:14 am

czemu Telewizja powoli wymiera - może np. przez grubego kotleta z wifonem na głowie wśród mało inteligentnych pakerów? A może to tylko moje odczucie, że wśród pamiętników z wakacji, szkół i innych głupot naprawdę ciężko jest znaleźć wartościowy content - nie mówię, że to nie możliwe, aczkolwiek powodzenia jeśli oczekujesz dobrej fabuły - zapewne i tak skończysz oglądając polskie wysypisko (czy jak to tam się zwie).
Awatar użytkownika
Aba

Aba Pon Wrz 30, 2019 10:21 am

Pychofani i tak zaklinają rzeczywistość twierdząc, że ten gniot ma dobre wyniki xd
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Pon Wrz 30, 2019 10:39 am

ja tam lubię Love Island, mega program
Awatar użytkownika
och ja

och ja Pon Wrz 30, 2019 11:21 am

Zawsze gdy czytam takie artykuły zastanawiam się - skąd oni wiedzą kto siedzi przed Telewizorem? Na jakiej podstawie twierdzą, że X osób w wieku X oglądała dany odcinek. Wchodzicie ludziom do domów i sprawdzacie czy siedzi cała rodzina czy jedna os. przed TV? No skąd macie wiedzieć czy jest to jeden nastolatek czy kółko różańcowe babć w wieku +90?
Albo posiadamy wszyscy w domach turbo telewizory które rozpoznają wiek widza oraz zliczają ilość osób oglądający dany program albo nas oszukują mistrzowie od statystyk.

Czy to nie jest tak, że telewizja dane o widzach wyssała z palca?
Awatar użytkownika
notak

notak Pon Wrz 30, 2019 1:14 pm

"och ja" napisał(a): Zawsze gdy czytam takie artykuły zastanawiam się - skąd oni wiedzą kto siedzi przed Telewizorem? Na jakiej podstawie twierdzą, że X osób w wieku X oglądała dany odcinek. Wchodzicie ludziom do domów i sprawdzacie czy siedzi cała rodzina czy jedna os. przed TV? No skąd macie wiedzieć czy jest to jeden nastolatek czy kółko różańcowe babć w wieku +90?
Albo posiadamy wszyscy w domach turbo telewizory które rozpoznają wiek widza oraz zliczają ilość osób oglądający dany program albo nas oszukują mistrzowie od statystyk.

Czy to nie jest tak, że telewizja dane o widzach wyssała z palca?

Badanie oglądalności jest przeprowadzane na podstawie 2500 gospodarstw domowych (słownie: dwa i pół tysiąca) ,a w Polsce mamy ponad 35 milionów mieszkańców. Oczywiście, że to za grosz nie jest wiarygodne, a wręcz śmieszne. Taki system sobie kiedyś obrano i do dziś uważa się go za wyrocznię. Co Nielsen powie to święte. Żeby chociaż parę milionów osób było badane w taki sposób to może jeszcze by to miało jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
A.S

A.S Pon Wrz 30, 2019 10:14 pm

Gratuluje wyników i licze, że Trzeciej edycji nie będzie
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Paź 01, 2019 1:34 pm

Pozostanie na antenie na 5 lat.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości