WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wer

47 skarg na „Studio Polska” w TVP Info o Paradzie Równości, ale KRRiT nie dopatrzyła się nieprawidłowości

Wer Śro Wrz 19, 2018 7:52 am

Jestem ciekaw, kto się tak nudzi i pisze te skargi. Niesamowicie smutni ludzie ;)
Awatar użytkownika
ckwski

Re: 47 skarg na „Studio Polska” w TVP Info o Paradzie Równości, ale KRRiT nie dopatrzyła się nieprawidłowości

ckwski Śro Wrz 19, 2018 9:07 am

"Wer" napisał(a): Jestem ciekaw, kto się tak nudzi i pisze te skargi. Niesamowicie smutni ludzie

a ja jestem ciekaw, kto tak się nudzi i protestuje, że mu przeszkadzają tęczowi ludzie
Awatar użytkownika
raf_kul

Re: 47 skarg na „Studio Polska” w TVP Info o Paradzie Równości, ale KRRiT nie dopatrzyła się nieprawidłowości

raf_kul Śro Wrz 19, 2018 11:07 am

no tak. jest to naturalne, że tęczowi ludzie się "rozmnażają"... :) już tłumaczę, kilka lat temu na jednej z konferencji usłyszałem, że "na zachodzie w małżeństwach jednopłciowych rodzi sie (!) tyle samo dzieci, co w heteroseksualnych", nawet obecni na sali lewicowi publicyści zdębieli...
Awatar użytkownika
gregory

gregory Śro Wrz 19, 2018 12:45 pm

I bardzo dobrze ,ze nie dopatrzyla się nieprawidlowosci bo inaczej bylaby to cenzura z która środowiska liberalne ponoc tak walcza.
Awatar użytkownika
terr

terr Śro Wrz 19, 2018 2:12 pm

"gregory" napisał(a): I bardzo dobrze ,ze nie dopatrzyla się nieprawidlowosci bo inaczej bylaby to cenzura z która środowiska liberalne ponoc tak walcza.

Oj gregory, gregory. Zamiast wypisywać komentarze lepiej zajmij się tematem zezwierzęcenia swojej popapranej matki.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości