[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 48 tys. widzów debiutu „Szlaku nadziei” w TVP Historia

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

48 tys. widzów debiutu „Szlaku nadziei” w TVP Historia

Jacek Wto Sty 05, 2021 8:39 am

Pytanie czy to właśnie z powodu tak małej oglądalności czegoś co kosztowało całkiem sporo pieniędzy Pani Pręcikowska nie jest już Dyrektorem Agencji w TVP odpowiedzialnej za produkcję tego Arcydzieła :)?
Awatar użytkownika
ert

Re: 48 tys. widzów debiutu „Szlaku nadziei” w TVP Historia

ert Wto Sty 05, 2021 9:20 am

Poprawka: program kręcono w 2019 roku, a nie w ubiegłym roku. Widziałem pierwszy odcinek i gratuluję ciekawego pomysłu i wstawek historycznych. Uczestnicy dobrze dobrani, miło się i ogląda oraz ciekawe krajobrazy. Niestety, nietrafiony dobór prowadzącej oraz scenariusz trochę na kolanie pisany. Bo to ani reality-show ani dokument.
Awatar użytkownika
assa

assa Wto Sty 05, 2021 9:33 am

Wielki kit za wielką kasę i jeszcze ta Nowakowska...
Awatar użytkownika
Fan

Fan Wto Sty 05, 2021 1:19 pm

"Jacek" napisał(a): Pytanie czy to właśnie z powodu tak małej oglądalności czegoś co kosztowało całkiem sporo pieniędzy Pani Pręcikowska nie jest już Dyrektorem Agencji w TVP odpowiedzialnej za produkcję tego Arcydzieła ?

Nie jest już? A kogo wstawili na nowego szefa?
Awatar użytkownika
remek

remek Wto Sty 05, 2021 3:24 pm

Ale klapa i poracha
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Wto Sty 05, 2021 3:56 pm

Nędza Bongo, nędza
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Sty 05, 2021 11:20 pm

Nie jest :) Kolejny Kolega Wiceprezesa objął władzę :) a Pani Pręcikowska zesłana do TVP HD !!! W trybie natychmiastowy !!!
Awatar użytkownika
wiadomo

wiadomo Wto Sty 12, 2021 10:58 am

Taka kasa,żeby 50 tysi to obejrzało? Taniej by było kazdemu to przez telefon opowiedzieć:)
Awatar użytkownika
aniaZ

aniaZ Nie Lut 07, 2021 1:20 pm

Dziękuję za ten cykl filmowy. Wzrusza mnie, ponieważ historia mojej rodziny ze strony babci sięga wywózki do Kazachstanu i marszu do armii Gen. Andersa. Moi wujkowie, wywiezieni jako chłopcy w wieku 10 i 11 do Kazachstanu po wojnie osiedli ze swoją rodziną w Anglii i tam ich odnalazłam i odwiedziłam. To co przeżyli (jak wiele innych rodzin) zasługuje na "Szalka nadziei". Niestety kilka lat temu odeszli z tego świata.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 472 gości