[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 4fun Media ze spadkiem przychodów i stratą. Mniej własnych produkcji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ozi

4fun Media ze spadkiem przychodów i stratą. Mniej własnych produkcji

Ozi Pon Mar 23, 2015 2:39 am

Czekała jest dobrym menadżerem, odchudzą się trochę i pobiegną znowu szybciej. W/g mnie nowe stacje mogą zabrać im tortu, ale 4 fun ma o wiele większe doświadczenie i odrobi straty. Ciekawa będzie reakcja giełdy. Jeśli akcje spadną do ciekawego np. -3 proc poziomu to chętnie kupię myślę, że w ciągu tygodnia polecą w górę o 5 % . Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Awatar użytkownika
pavv

Re: 4fun Media ze spadkiem przychodów i stratą. Mniej własnych produkcji

pavv Pon Mar 23, 2015 9:46 am

Durnowate quizy SMS-owe i obsrywanie ekranu nikomu nie potrzebnymi wiadomościami musiały w końcu spowodować efekt spadku oglądalności.
Awatar użytkownika
zielek

zielek Pon Mar 23, 2015 11:06 am

Czas zmienić prezesa i cały zarząd. Jak można doprowadzić spółkę do tak słabych wyników?
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pon Mar 23, 2015 12:20 pm

OZI, rozumiem, ze jestes animatorem plynnosci spolki, zwroc uwage, ze dzis spadlo juz -8%, wiec pewnie na rachunku juz kupiles olbrzymie ilosci. Zmiana roczna to -68%. Nie wiem czy warto bylo czekac na ta informacje, prawie codzinnie mogles kupic taniej o 3% :))) Obrot 77 tys, wiec pewnie kupiles za wiecej niz 30 tys. Zobaczymy za ile sprzedaz w piatek. I czy wszytko.
Awatar użytkownika
Ozi

Ozi Pon Mar 23, 2015 4:44 pm

nie jestem animatorem, jestem obserwatorem, który zna branżę. Jest - 10 %. Kupowałem na - 8 % na razie 2 proc. na minusie ale idę o zakład że w ciągu tygodnia 5 % zarobię. ponad 20 mln rocznie praktycznie tylko z reklam to jest nieźle przy stacji muzycznej. Inne stacje muzyczne robia ok. 15 % z tego. nie mówię o zpr-ach oczywiście.
Awatar użytkownika
Antek

Antek Pon Mar 23, 2015 4:51 pm

Ustawa krajobrazowa pchnie kasę do stacji tv. O tym nikt nie mówi. Jedynie stacje tv mogą dać ekwiwalent oddziaływania wielkoformatowych szmat.
Awatar użytkownika
eee

eee Pon Mar 23, 2015 7:47 pm

90 procent reklamy 10 muzyki to niech sie nie dziwia ze ludzie nie ogladaja
Awatar użytkownika
udgfiuefg

udgfiuefg Wto Mar 24, 2015 4:18 pm

Właśnie, mpg4. Ja mam stary dekoder, który nie obsługuje mpg4. Przy próbie wymiany w nc+, każą mi 10zł miesięcznie dopłacić, więc dla samego 4fun tv nie zamierzam tego robić.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości