WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek Z.

4Fun.TV, 4Fun Hits i 4Fun Fit & Dance z jakością dźwięku Dolby Digital Plus. Piotr Kędzierski w kampanii

Marek Z. Śro Maj 11, 2016 7:08 am

Ruch w dobrym kierunku.
Awatar użytkownika
Widz

Re: 4Fun.TV, 4Fun Hits i 4Fun Fit & Dance z jakością dźwięku Dolby Digital Plus. Piotr Kędzierski w kampanii

Widz Śro Maj 11, 2016 7:25 am

Brawo
Idzie w dobrym kierunku
Awatar użytkownika
Rami

Re: 4Fun.TV, 4Fun Hits i 4Fun Fit & Dance z jakością dźwięku Dolby Digital Plus. Piotr Kędzierski w kampanii

Rami Śro Maj 11, 2016 7:31 am

Jednak dźwięk w EAC to już standard na zachodzie...
Awatar użytkownika
dyktant

dyktant Śro Maj 11, 2016 7:40 am

Brawo Rafał!
Awatar użytkownika
mi

mi Śro Maj 11, 2016 10:21 am

mega extra
Awatar użytkownika
kozak

kozak Śro Maj 11, 2016 10:45 am

nareszcie dobre ruchy - chociaz na hits za duzy macie napis
Awatar użytkownika
heyah

heyah Śro Maj 11, 2016 11:11 am

Dokładnie. Taki rodzaj dźwieku świetnie sprawdza się w filmach jak i przy muzie. Mam wrażenie, że "wielka" konkurencja zapomniała o co chodzi w telewizji muzycznej i całkowicie przespała temat
Awatar użytkownika
Tomek Markowski

Tomek Markowski Śro Maj 11, 2016 11:31 am

Heyah. Wielkie korporacje mają w dp widza. To są dodatkowe koszty dla firmy więc po prostu im sie to nie kalkuluje. Zresztą jacy wielcy konkurenci? MTV I VIVA od dawna grają badziewie programowe i już nie sa muzyczni a Eska zmieni się za chwilę w Ósemkę i będzie pokazywać babę z brodą
Awatar użytkownika
tomek markowski

tomek markowski Śro Maj 11, 2016 11:33 am

Przepraszam pomyłka. Jest jeszcze PoloTV i tu warto pracować nad "głębią dźwięku". Ne przestrzenność można walnąć mózgojeba
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Maj 11, 2016 2:16 pm

Super, najlepsze stacje muzyczne!
Awatar użytkownika
maxs

maxs Czw Maj 12, 2016 4:18 pm

moim zdaniem że to co jest promowane przez tą stacje to jedynie kicha ,szmira . A zachwycanie się tym jest tylko i wyłącznie na ciąganiem naiwnych na kasę . A sama stacja niczego pożytecznego i godnego uwagi nie pokazuje . liczę że ktoś w końcu wywali z oferty sieci kablowych i cyfrowych . a pomysłodawcy niech się wezmą za poważniejsze rzeczy ........
Awatar użytkownika
Szkoda że u mnie nie dziala

Szkoda że u mnie nie dziala Pią Cze 24, 2016 9:01 am

Wszystkie hbo Canal plus i inne działają w dolby digital tylko 4fun nie działa.
Awatar użytkownika
Niki Nik

Niki Nik Pią Paź 14, 2016 10:52 am

to w Polsce są jakieś stacje muzyczne? Zdaje się wszystkie na psy zeszły. (nie obrażając psiaków)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości