WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ustawka

5 grudnia TVN pokaże specjalny odcinek „Milionerów” z udziałem uczestników „Masterchefa Juniora” i youtuberów (wideo)

ustawka Czw Lis 21, 2019 8:11 am

Jak zwykle grają dla swoich czyli na fundację TVN, jakby to już innych potrzebujących w Polsce nie było. Wiadomo, że wygrają co najmniej 100 tysięcy.
Awatar użytkownika
Danio

Re: 5 grudnia TVN pokaże specjalny odcinek „Milionerów” z udziałem uczestników „Masterchefa Juniora” i youtuberów (wideo)

Danio Czw Lis 21, 2019 12:07 pm

Nie było ich stać na prawdziwe gwiazdy?
Awatar użytkownika
Sebek

Re: 5 grudnia TVN pokaże specjalny odcinek „Milionerów” z udziałem uczestników „Masterchefa Juniora” i youtuberów (wideo)

Sebek Czw Lis 21, 2019 12:30 pm

o matko dzieciaki nudaaa nie oglądam.. czemu nie Na Wspólnej mogło być ???
Awatar użytkownika
Fankaa

Fankaa Czw Lis 21, 2019 12:31 pm

właśnie lepiej gwiazdy niż te dzieci będzie porażka nie oglądam...
Awatar użytkownika
Robot

Robot Czw Lis 21, 2019 12:32 pm

Porażkaaaaa
Awatar użytkownika
AW

AW Czw Lis 21, 2019 4:34 pm

Przywróćcie 15 pytań!!!!!
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Lis 25, 2019 3:28 pm

To będzie finał sezonu.
Awatar użytkownika
Geminiman

Geminiman Śro Lis 27, 2019 10:54 pm

"AW" napisał(a): Przywróćcie 15 pytań!!!!!

I oryginalną ścieżkę muzyczną autorstwa Matthew i Keitha Strachanów.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości