[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 50-lecie "Lata z Radiem" bez plenerowych koncertów z udziałem publiczności

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Paliak

50-lecie "Lata z Radiem" bez plenerowych koncertów z udziałem publiczności

Paliak Pią Kwi 23, 2021 6:37 am

Naprawdę ktoś tego jeszcze słucha? Mnie to się kojarzy tylko z najgorszymi moimi latami w życiu w PRL.
Awatar użytkownika
Aaa

Re: 50-lecie "Lata z Radiem" bez plenerowych koncertów z udziałem publiczności

Aaa Pią Kwi 23, 2021 7:22 am

To może i nie było złe ale zajechali tę audycje niczym niektóre rozgłośnie piosenki
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Kwi 23, 2021 7:54 am

Powinny być koncerty. Limit 25 procent lub 50 w zależności od strefy. Żółta lub zielona.
Awatar użytkownika
seba

seba Pią Kwi 23, 2021 8:33 am

u większości artystów PR jest na czarnej liście
Awatar użytkownika
Sceptyk

Sceptyk Pią Kwi 23, 2021 8:35 am

Z "Trójką" skończyli, pora zabrać się na poważnie za "Jedynkę"... Ostatni gasi światło.
Awatar użytkownika
AZ

AZ Pią Kwi 23, 2021 8:48 am

"Gość X" napisał(a): Powinny być koncerty. Limit 25 procent lub 50 w zależności od strefy. Żółta lub zielona.

Jakie limity, jakie strefy?
Awatar użytkownika
stary słuchacz

stary słuchacz Pią Kwi 23, 2021 9:42 am

Ja teraz już nie słucham tak jak za moich dziecinnych lat, ale fajnie, że jest, zawsze przyjemnie no i kojarzy się z dzieciństwem. Dobrze, że jeszcze pani Agnieszka tego nie tknęła.
Awatar użytkownika
Emil

Emil Pią Kwi 23, 2021 10:08 am

No szkoda, zawsze kierownictwo Radia mogło wyskoczyć w Polskę i trochę się polansować. Może prezes Agnieszka już wie, że czas pakować walizki...
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Pią Kwi 23, 2021 11:56 am

A po co komu Lato z radiem? Jedynka jednak nie nadąża za zmianami w eterze.
Awatar użytkownika
Tylko tyle

Tylko tyle Pią Kwi 23, 2021 12:27 pm

Do Paliak
Bardzo współczuję, bo ktoś Pana mocno skrzywdził w dzieciństwie , skoro ma Pan tak złe wspomnienia z Lata z Radiem.
Awatar użytkownika
Zrobili co swoje

Zrobili co swoje Pią Kwi 23, 2021 1:05 pm

Byłem na kilkudziesięciu koncertach Lata z Radiem , fajna atmosfera , całe rodziny brały udział i dobrze się bawiły ale w 2016 roku przyszedł PiS i zrobił co swoje , ostatnia trasa koncertowa odbyła się w roku 2017 a potem były eksperymenty zgodnie z zasadą , że robimy coś innego bo wszystko co robili nasi poprzednicy było złe i w związku z tym w latach 2018 i 2019 nie było już trasy koncertowej a jedynie odwiedzanie wyznaczonych miejsc z namiotem i jeden koncert na zakończenie lata w Gdyni w roku 2018 , nie było też żadnego pomysłu jak wybrnąć z tej żenady i zbawiennym okazał się Covid , dzięki któremu w roku 2020 i 2021 można z ulgą ogłosić , że trasy nie będzie z powodu restrykcji pandemicznych.
Awatar użytkownika
~jajaja

~jajaja Pią Kwi 23, 2021 2:03 pm

widocznie pani prezes Kamińska nie ma takich chodów jak prezes Kurski żeby specjalnie dla nich rząd robił wyjątki od ograniczeń
Awatar użytkownika
Tomeko

Tomeko Pią Kwi 23, 2021 3:47 pm

W 2018 zgadzam się było słabo ale w 2019 roku naprawili błędy a Lato z Radiem Festival rewelacja. Byłem na dwóch takich koncertach i było super. Fajna audycja i prowadzący oby tylko nikt nie zepsuł programum :-)
Awatar użytkownika
metz

metz Pią Kwi 23, 2021 6:16 pm

W 2019 lato z radiem organizowala Jedynka wspólnie z Trojka plus lokalne rozglosnie. W zasadzie stery przejak Metz z Trojki i festiwal byl w dechę. Frekwencyjnie i artystycznie. Teraz obie rozglosnie po przejściach. Trojka raczej zorienotowana jest na rock-metalowe rykowisko a nie na muzykę rozrywkowa
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Pią Kwi 23, 2021 6:36 pm

"metz" napisał(a): W 2019 lato z radiem organizowala Jedynka wspólnie z Trojka plus lokalne rozglosnie. W zasadzie stery przejak Metz z Trojki i festiwal byl w dechę. Frekwencyjnie i artystycznie. Teraz obie rozglosnie po przejściach. Trojka raczej zorienotowana jest na rock-metalowe rykowisko a nie na muzykę rozrywkowa

Problemem nie są letnie koncerty, bez względu na nazwę tychże. Problemem jest samo Lato z Radiem, niestety przestarzała audycja.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości