WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
!!!!!

52 proc. Polaków nie wierzy TVP, a 47 proc. Polskiemu Radiu, stacje prywatne bardziej wiarygodne

!!!!! Wto Lip 11, 2017 1:35 am

Przerażające jest to że ktokolwiek wierzy! Kraina Ubu...
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Re: 52 proc. Polaków nie wierzy TVP, a 47 proc. Polskiemu Radiu, stacje prywatne bardziej wiarygodne

Yogidługonogi Wto Lip 11, 2017 1:37 am

Biorąc pod uwagę fakt, że żadna z czołowych telewizji nie przekazuje informacji, tylko buduje narracje propagandowe, badanie zaufania jest w gruncie rzeczy szacunkiem, kto wierzy w coraz trudniej broniące się bajki z III RP, opowiadane przez doświadczonych bajarzy z TVN i trochę Polsatu, a kto woli nowe opowieści z mchu i paproci, które roztaczają media publiczne ustami mlodych wilków. No cóż, mam smutną wiadomość dla sierotek po III RP: poparcie dla rządu jest stabilnie bardzo wysokie.
Awatar użytkownika
?????

Re: 52 proc. Polaków nie wierzy TVP, a 47 proc. Polskiemu Radiu, stacje prywatne bardziej wiarygodne

????? Wto Lip 11, 2017 1:56 am

"Yogidługonogi" napisał(a): Biorąc pod uwagę fakt, że żadna z czołowych telewizji nie przekazuje informacji, tylko buduje narracje propagandowe, badanie zaufania jest w gruncie rzeczy szacunkiem, kto wierzy w coraz trudniej broniące się bajki z III RP, opowiadane przez doświadczonych bajarzy z TVN i trochę Polsatu, a kto woli nowe opowieści z mchu i paproci, które roztaczają media publiczne ustami mlodych wilków. No cóż, mam smutną wiadomość dla sierotek po III RP: poparcie dla rządu jest stabilnie bardzo wysokie.

I to cię cieszy? I podoba ci się pan Piotrowicz, pan Przyłębski jako autorytety moralne? Tylko współczuć...
Awatar użytkownika
np.

np. Wto Lip 11, 2017 4:42 am

52% nie wierzy,że lot miał 300 mln,strat a teeraz ma 300 mln zysku.Itd.itd.nO ja jakby usłyszał,że Schetyna jest przeciw przyjmowaniu emigrantów też bym chyba nie uwierzył;chyba,bo może on sam to i nie przyjąłby,nie mówię do domu,tylko gdyby miał pełną władzę w partii i nie bał się jej.Nie ma się o co szczypać,100 procent nie wierzy tvp a 100 wierzy tvn,i schluz fertig.
Awatar użytkownika
@?

@? Wto Lip 11, 2017 4:47 am

Przestań się wygłupiać,tak samo mogę Cię spytać,czy podobają ci się takie autorytety moralne jak Konrad M. Mateusz K. jak prokurator Basia K.Jak Marcin P.Jak Stefan M.Jak Zbychu Rychu,jak ks. Sowa,jak Bartek S.jak Iwona śK.jak Asia M. jak Ewa Ki tak możemy się bawić.A tak,cieszy mnie niezmiernie,ale martwi głupota obłuda i nienawiść innych,oraz bezmiar kłamstw,jakimi walczą z tym rządem,bo nie potrafią?nie chcą?nie mogą?inaczej.Oczywiście przez grzecznośćnie wymienilem,bo to oczywiste,naczelnego być może autorytetu nie mojego pana płk.M... apan Gen.Duk.i paru innych expertów od demokracji,bezpieczeństwa,moralności.Więc bądź trochę poważny.
Awatar użytkownika
POetruliKot

POetruliKot Wto Lip 11, 2017 6:43 am

.Nowoczesnej Platformie Amber Gold Obywatelskiej wierzy 99% - tak POdaje Tusk Vission Network (TVN)
Awatar użytkownika
Fux

Fux Wto Lip 11, 2017 6:53 am

Badanie z marca upublicznione w lipcu hahaha
Awatar użytkownika
Ała

Ała Wto Lip 11, 2017 6:53 am

To są zasięgi wyborców PiS i nie-PiS. 32% do 52%. Na wszystkich badaniach około politycznych tak wychodzi. Bo podział w Polsce jest podziałem długotrwałym i kulturowym.
Awatar użytkownika
Ares

Ares Wto Lip 11, 2017 8:09 am

Polska wstała z kolan rozejrzała się i opadła na kolana i łokcie
Awatar użytkownika
dojna zmiana

dojna zmiana Wto Lip 11, 2017 8:11 am

"@?" napisał(a): Przestań się wygłupiać,tak samo mogę Cię spytać,czy podobają ci się takie autorytety moralne jak Konrad M. Mateusz K. jak prokurator Basia K.Jak Marcin P.Jak Stefan M.Jak Zbychu Rychu,jak ks. Sowa,jak Bartek S.jak Iwona śK.jak Asia M. jak Ewa Ki tak możemy się bawić.A tak,cieszy mnie niezmiernie,ale martwi głupota obłuda i nienawiść innych,oraz bezmiar kłamstw,jakimi walczą z tym rządem,bo nie potrafią?nie chcą?nie mogą?inaczej.Oczywiście przez grzecznośćnie wymienilem,bo to oczywiste,naczelnego być może autorytetu nie mojego pana płk.M... apan Gen.Duk.i paru innych expertów od demokracji,bezpieczeństwa,moralności.Więc bądź trochę poważny.

Ale to nie kto inny jak PIS wszędzie krzyczy ubecy i lewacy na innych, a w sowich szeregach ma ich równie dużo i to na wysokich szczeblach. Hipokryzja do kwadratu.
Awatar użytkownika
Nina

Nina Wto Lip 11, 2017 8:22 am

"Ares" napisał(a): Polska wstała z kolan rozejrzała się i opadła na kolana i łokcie

Oj, przeczą temu badania optymizmu Polaków. Jest rekordowy.(GUS)
Awatar użytkownika
empiryk

empiryk Wto Lip 11, 2017 8:30 am

zastanawiają mnie dwie liczby z tego badania: 52% ludzi czerpie informację od TVP, ale tylko 18% im wierzy.
Po co reszta ogląda TVP? Coś jest chyba nie teges z badanymi lub tymi wynikami.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Wto Lip 11, 2017 8:59 am

"Nina" napisał(a):
"Ares" napisał(a): Polska wstała z kolan rozejrzała się i opadła na kolana i łokcie

Oj, przeczą temu badania optymizmu Polaków. Jest rekordowy.(GUS)

Tak jak od lat.
Awatar użytkownika
Barbara t

Barbara t Wto Lip 11, 2017 8:59 am

Celowe działania niszczenia stoczni, LOT i kopalń tak aby za grosze sprzedać Niemcom to wg. TVN szczyt demokracji. Odbudowa potencjału gospodarczego Polski to szczyt totalitaryzmu taki jest przekaz TVN i Polsatu. Pani Pochanke to córka kobiety uwikłanej w aferę FOZZ a Solorz to TW i cóż każdy wybiera przekaz jaki mu odpowiada. Osądzi nas historia. Jednak wolę władzę, co dba o narodowy kapitał i ludzi na nie szachrajów od Amber Gold i Sowy
Awatar użytkownika
Barbara t

Barbara t Wto Lip 11, 2017 9:00 am

Celowe działania niszczenia stoczni, LOT i kopalń tak aby za grosze sprzedać Niemcom to wg. TVN szczyt demokracji. Odbudowa potencjału gospodarczego Polski to szczyt totalitaryzmu taki jest przekaz TVN i Polsatu. Pani Pochanke to córka kobiety uwikłanej w aferę FOZZ a Solorz to TW i cóż każdy wybiera przekaz jaki mu odpowiada. Osądzi nas historia. Jednak wolę władzę, co dba o narodowy kapitał i ludzi na nie szachrajów od Amber Gold i Sowy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości