WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Vip

589 tys. widzów nowego serialu TVP1 „Remiza”

Vip Wto Wrz 14, 2021 6:29 am

Wizjonerski serial
Awatar użytkownika
Ja_2021

Re: 589 tys. widzów nowego serialu TVP1 „Remiza”

Ja_2021 Wto Wrz 14, 2021 6:44 am

Gniot straszny. Naprawdę próbowałem oglądać.
Awatar użytkownika
Tak

Tak Wto Wrz 14, 2021 7:04 am

Może napiszcie ile widzów miało YCD i przede wszystkim jakie miało udziały w komercyjnej. Na taka promocje - największa klapa rządów Jacka… ;)
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Wrz 14, 2021 7:23 am

Chała na całego. Już lepiej wolę oglądać TVP3 o 18:30 niż to coś
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Wto Wrz 14, 2021 8:28 am

To nie jest kontynuacja "Strażaków". To strażackie "Dlaczego ja".
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Wrz 14, 2021 10:55 am

Pisałem wcześniej że tego sztucznego i nudziarskiego gniota nie sposób oglądać i szkoda tracić czas na to badziewie
Awatar użytkownika
rozbawiona

rozbawiona Wto Wrz 14, 2021 11:31 am

"Adrian" napisał(a): To nie jest kontynuacja "Strażaków". To strażackie "Dlaczego ja".

To duży komplement. To jest dużo gorsze niż Dlaczego ja.
Awatar użytkownika
ww

ww Wto Wrz 14, 2021 11:56 am

2% w grupie komercyjnej. Dla porównania Klan ma 5%.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Wrz 14, 2021 2:32 pm

Kto przy zdrowych zmysłach zaakceptował tytuł "remiza" to nawet dla mnie osoby ze wsi brzmi nawet nie "wiejsko" ale "wsiursko" Następnym serialem będzie może "stodoła" a potem "obora".
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Wrz 14, 2021 2:39 pm

"Korona Królów" ponoć wraca po Nowym Roku.
Nie wróci "Kasta".
Mariusz Czajka pochodzi z Grudziądza, kiedyś różne role w "Kiepskich", "Maraton uśmiechu", wszędzie go było pełno.
Trudne pasmo: "Ukryta prawda", "Panorama", zapowiedzi prezenterskie, spoiler wiadomości regionalnych (powtórka z 17:50 z Jedynki), póżniej "Va banque" i 5 pierwszych minut "Kozackiej miłości", "Pierwsza miłość" i początek "Wydarzeń".
Awatar użytkownika
SerialoManiak

SerialoManiak Wto Wrz 14, 2021 4:47 pm

"Korona Królów" ponoć wraca po Nowym Roku.
Nie wróci "Kasta".
Mariusz Czajka pochodzi z Grudziądza, kiedyś różne role w "Kiepskich", "Maraton uśmiechu", wszędzie go było pełno.
Trudne pasmo: "Ukryta prawda", "Panorama", zapowiedzi prezenterskie, spoiler wiadomości regionalnych (powtórka z 17:50 z Jedynki), póżniej "Va banque" i 5 pierwszych minut "Kozackiej miłości", "Pierwsza miłość" i początek "Wydarzeń".

Do Gość X
Po części się zgadzam z Twoim komentarzem. Trudne pasmo ale "Korona królów" pomimo dużej krytyki i fali hejtu utrzymała się na wysokim poziomie. Telenowela może nie była najwyższych lotów ale dawała radę. W ostatnim sezonie było widać, że w telenowele zainwestowaną więcej pieniędzy na kostiumy, choreografie. I naprawdę sezon z dynastią Jagiellonów trzyma poziom miło się oglądało. Mam nadzieję, że "KK" wróci jeszcze do ramówki TVP1. "Remiza" jest kiepska tak samo jak "Uzdrowisko" poziom gry aktorskiej gorszy od "Dlaczego ja" czy "Ukrytej prawdy". Błędy widoczne gołym okiem dla zwykłego Kowalskiego sprawiły, że ledwo dotrwałem do końca pierwszego odcinka. Nie wspominajac już o wieśniackiej piosence która pojawia się w czołówce. Dno i kilo mułu.
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Wto Wrz 14, 2021 9:06 pm

No, no! Niemal 4% udziału wśród widzów 16-49 w prime time. Widzę coraz większe starania by wypaść z pierwszej 10-tki.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Śro Wrz 15, 2021 10:39 am

Obejrzałem pierwszy odcinek. Muzyczka Disko polo, dialogi, gra aktorów, realizacja tandeta. Tani koszt, i badziew podany.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości