[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 604 tys. widzów nowego teleturnieju „Moja klasa - Back to School” w TVP2

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Xyz

604 tys. widzów nowego teleturnieju „Moja klasa - Back to School” w TVP2

Xyz Czw Cze 18, 2020 8:46 am

Brawo 3 miejsce w grupie komercyjnej
Awatar użytkownika
Hmmm

Re: 604 tys. widzów nowego teleturnieju „Moja klasa - Back to School” w TVP2

Hmmm Czw Cze 18, 2020 11:20 am

W sumie to nie jest zły ten program dobry pomysl i można poszerzyć wiedzę tylko zła pora emisji może na jesieni będzie duża oglądalność jak każdy i tak przed tv siedzi .
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Cze 18, 2020 12:06 pm

Wkurzający Kurzajewski.
Va banque 100 razy lepsze.
Jednakże fajnie się oglądało braci Tomka i Michała Romaniuków co grali w "Va banque" i w finale w maturze zużyli 6 sekund z 20, nie uznano ich ściągi w części zasadniczej.
Błąd w programie: Jechali nową, a nie starą podstawą. 4 klasy jeszcze ma technikum, a nie liceum, tam powinny być tylko 3.
W nowej 5 lat technikum, taki format też byłby niezły.
Tomek Romaniuk nawet był w "Jeden z dziesięciu", ale przegrał w finale.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Cze 18, 2020 12:07 pm

"Hmmm" napisał(a): W sumie to nie jest zły ten program dobry pomysl i można poszerzyć wiedzę tylko zła pora emisji może na jesieni będzie duża oglądalność jak każdy i tak przed tv siedzi .

Jesienią raczej Va banque.
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Czw Cze 18, 2020 2:10 pm

To już Teściowe i Synowe były lepsze.
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Czw Cze 18, 2020 4:06 pm

Fajny program. Mała widownia ponieważ Polacy wolą ogłupianie w stylu hotelparadise,live island czy jak ktoś napisał teściowe i synowe 😭
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Cze 18, 2020 4:09 pm

Ja to nie wiem czy ten program został emitowany ze względu na epidemię coś wzorem szkoły z tvp bądź programu dla maturzystów.
Awatar użytkownika
Irek

Irek Czw Cze 18, 2020 4:17 pm

ile można oglądać tegp paja...ca
Awatar użytkownika
ola

ola Czw Cze 18, 2020 5:08 pm

to było straszne!
Awatar użytkownika
Hanek

Hanek Czw Cze 18, 2020 7:29 pm

Właściwie nie wiadomo po co ten teleturniej powstał. Lepsze już do oglądania były powtórki Va Banque.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości