WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość

7,9 mln widzów oglądało w TVP1 i Eurosporcie triumf Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni

gość Pon Sty 09, 2017 3:27 pm

świetne wyniki! ale można było się tego spodziewać po tym jak skaczą Polacy :)
Awatar użytkownika
gość 2

Re: 7,9 mln widzów oglądało w TVP1 i Eurosporcie triumf Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni

gość 2 Pon Sty 09, 2017 3:28 pm

i ciekawe co na to kurski. czy w tych danych nielsen też kłamie i zaniża oglądalność TVP? :)
Awatar użytkownika
Terier

Re: 7,9 mln widzów oglądało w TVP1 i Eurosporcie triumf Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni

Terier Pon Sty 09, 2017 3:45 pm

ja nie oglądam telewizji Prezesa Polski. ja oglądam Euro Sport.
Awatar użytkownika
rfggg

rfggg Pon Sty 09, 2017 3:45 pm

brawo TVP1 !!! konkurencja znowu zaorana ! ciekawe co w podsumowaniu miesiąca ????
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Sty 09, 2017 3:46 pm

Świetny wynik no ale skoczkowie skaczą znakomicie to i oglądalność taka jest :D
Awatar użytkownika
PL

PL Pon Sty 09, 2017 4:18 pm

Brawo Polska!!!
Awatar użytkownika
Kri_

Kri_ Pon Sty 09, 2017 5:04 pm

współczuję zmuszonym do oglądania i przede wszystkim słuchania tego w TVP
Awatar użytkownika
dron

dron Pon Sty 09, 2017 5:28 pm

@ gość 2 : oczywiście, że nielsen zaniża TVP ...wystarczy popatrzec na strukturę panelu, ale to "specjalistów" nie interesuje
Awatar użytkownika
Fan

Fan Pon Sty 09, 2017 5:34 pm

Jeśli tak będą skakać nasi reprezentanci to widownia podczas Mistrzostw Świata w Lahti może zbliżyć się do 10 milionów ;)
Awatar użytkownika
ger

ger Pon Sty 09, 2017 6:34 pm

Te wyniki i tak sa zanizane . U mnie w domu to 6 osob ogladało na jednym telewizorze ,co oni zagladają przez okna i patrzą ile osob coś ogląda ? Założe się ,że w wiekszości domów w Polsce telewizor w tym samym czasie oglada do kilku osob przed jednym Tv .Napewno dużo wiecej osób ogladało :)
Awatar użytkownika
qwertyu

qwertyu Pon Sty 09, 2017 6:38 pm

"Kri_" napisał(a): współczuję zmuszonym do oglądania i przede wszystkim słuchania tego w TVP

Akurat Pan SZczesny i Rudziński bardzo dobrze komentują dobrze się ich słucha.Dużo mówią ciekawostek i niezanudzaja przedewszystkim
Awatar użytkownika
G32

G32 Pon Sty 09, 2017 7:29 pm

Eurosport też należy do Prezesa a przynajmniej komentatorzy Polscy
Awatar użytkownika
Terier

Terier Pon Sty 09, 2017 7:51 pm

"G32" napisał(a): Eurosport też należy do Prezesa a przynajmniej komentatorzy Polscy

można przełączyć ścieżkę.
Awatar użytkownika
2017

2017 Pon Sty 09, 2017 10:29 pm

Brawo Eurosport. Fachowy , nienachalny komentarz. Dwaj panowie Sz. spowodowali , że nie oglądam skoków w TVP.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Sty 10, 2017 3:51 pm

Ja nie ogłądałem! I co?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 138 gości